پیوست

هلدینگ سورن

هولدینگ سورن
زمان مطالعه: ۲ دقیقه
souren holding logo

حوزه فعالیت: طراحی،
ساخت، معماری

وب سایت: www.sourenteam.ir


نرم افزارهای راه اندازی شده: نرم افزار جامع مالی


درباره هلدینگ سورنهلدینگ سورن از سال ۱۳۸۹ در چهار واحد مجزا شروع به فعالیت کرد. این هلدینگ با تخصص خود بر پایه شناخت نیازمندی پروژه و نوآوری درطراحی توانسته با شرکت‌های بزرگ همکاری کند و به عنوان یک برند برتر شناخته شود. فعالیت‌های این مجموعه در چارچوب نظارت بر اجرای عملیات ساختمانی، نظارت در رشته‌های معماری، سازه، تأسیسات مکانیکی و تأسیسات برقی است و همواره با استفاده از تجهیزات جدید دنیا، کارکنان حرفه‌ای و متخصص پروژه‌های خود را اجرا می‌کند، همچنین این شرکت با داشتن واحد‌های مختلف نظیر واحد نظارت فنی، واحد معماری و نظارت، واحد طراحی نما و دکوراسیون داخلی، واحد طراحی سازه، واحد تأسیسات برق و مکانیک، واحد ژئوتکنیک و زمین‌شناسی، واحد تکنولوژی بتن و مقاومت مصالح ساختمانی، واحد بازرسی جوش، واحد تولید درب‌های ضد سرقت و داخلی به مشتریان خود خدمات‌رسانی می‌کند، هریک از این واحد‌ها با نیاز‌های مرتبط با پروژه فعالیت می‌کنند. واحد نظارت فنی با نظارت بر اجرای عملیات ساختمانی، نظارت بر بخش های معماری، سازه، تأسیسات مکانیکی و تأسیسات برقی  فعالیت های خود را انجام می‌دهد، واحد معماری با طراحی نقشه‌های معماری به صورت سلسله‌وار و مرتب، متناسب با کاربری، موقعیت زمین و احتساب بنا را در روند پروژه مشخص می‌کند. واحد طراحی نما و دکوراسیون با توان هنری، علمی، فنی و خواسته کارفرما برای رسیدن به نقشی ماندگار تلاش می‌کند. در قسمت طراحی، سازه طراحی و محاسبات دقیق با در نظر گرفتن اقتصاد مهندسی مبتنی بر بالاترین استاندارد‌ها و بر اساس آخرین ویرایش مقررات ملی ساختمان انجام می‌شود، ارائه مشاوره، طراحی، نظارت و اجرای تأسیسات الکتریکال، مکانیکال، مدیریت کنترل انرژی، ارائه مشاوره تخصصی جهت انتخاب تجهیزات و نحوه عملکرد آن‌ها، برآورد قیمت تمام شده از وظایف واحد تأسیسات برق و مکانیک می‌باشد، در ادامه واحد ژئوتکنیک و زمین‌شناسی عملیات شناسایی خاک‌ها (عملیات شناسایی ژئوتکنیکی) را که از مهم‌ترین بخش‌های پروژه است به عهده دارد.


چالش اولیه

هلدینگ سورن به منظور نظام بخشیدن به سازمان مالی خود و ثبت اطلاعات مشتریان نیاز به نرم‌افزار‌هایی داشت که امکان دسترسی به حساب‌ها در کوتاهترین زمان برایشان فراهم کند و کاربران توانایی کار را با آن بدون صرف زمان زیاد داشته باشند ، به همین دلیل با تکیه بر شناخت، تجربه و بررسی نرم افزارهای موجود، نسبت به خرید نرم‌افزار‌های مالی پیوست اقدام کردند.

process

نرم افزار جامع

evaluation

گزارشگیری دقیق

inventory

دسترسی آسان

با توجه به ارایه نرم افزارهای کامل مالی همراه با قابلیت های متنوع و کاربردی، می توان گروه نرم‌افزار‌ی پیوست را به عنوان بهترین گروه نرم‌افزار‌ی معرفی کرد.

آقای مجتبی خرمی

مدیر مالی هلدینگ سورن

نقاط قوت نرم افزار

  • روان بودن برنامه ها و طراحی کاربری ساده
  • ارایه خروجی کامل، جامع و دقیق
  • دسترسی سریع به اطلاعات مورد نیاز بدون معطلی
  • درختواره تفصیلی های چندسطحی برای تعریف پروژه ها

 نقاط قوت پیوست

  • وجود نیروی پشتیبانی متخصص و مجرب
  • ارایه خروجی کامل، جامع و دقیق
  • نظارت و کنترل کیفی دوره ای و منظم

| علت توسعه پیوست در هلدینگ سورن |

  • همخوانی نرم افزارها  با نیازهای هلدینگ سورن
  • دسترسی سریع به اطلاعات و جزییات مربوط به آن
  • کنترل کیفی مستمر و منظمداستان های موفقیت بیشتر بخوانید…

[کل: ۱ میانگین: ۵]
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها