پیوست

گروه dnaunion

DNAUNION
زمان مطالعه: ۳ دقیقه
DNAUNION

حوزه فعالیت: 
تبلیغات کلاسیک و دیجیتال، روابط عمومی، فعالیت‌های بازارسازی ، تحقیقات بازاریابی و…

وب سایت: www.dnaunion.com


نرم افزارهای راه اندازی شده: سیستم های جامع مالی | منابع انسانی اتوماسیون اداری 

درباره گروه dnaunion

هلدینگ dnaunion مجموعه ای از شرکت های بازاریابی و آژانس های تبلیغاتی ست. حوزه اصلی فعالیت این هلدینگ، مارکتینگ و تبلیغات؛ بصورت فول سرویس و ۳۶۰ درجه است. ماحصل کارهای این مجموعه از کارهای ای تی ال محیطی، تیزرهای صدا و سیما، بیلبردهایی که در سطح شهر های مختلف دیده می شوند تا کارهای خلاقانه که ایده پردازی باشد، تولید و چاپ، برگزاری انواع ایونت ها، برگزاری نمایشگاه های مختلف و… را دربر میگیرد.

ماموریت dnaunion توسعه کمی و کیفی صنعت بازاریابی بر اساس الگوهای بین‌المللی است.

شرکتهای بزرگی زیرمجموعه دی.ان.ای یونیون هستند. از جمله شرکت اشاره، شرکت ماگنولیا، شرکت دی ام ان و… و مجموعه های مختلف و بزرگی که در زمینه تبلیغات و تحقیقات بازار شرکت های شناخته شده ای هستند.

اگر بخواهیم فعالیت مجموعه را با یک مثال بیان کنیم، مثلا:

شرکت تحقیقات بازار EMRC کارهای تحقیقات بازار را برای معرفی محصولات جدید تولیدکنندگان انجام میدهد. وقتی تحقیقات انجام شد، شرکت دیگری به نام هزار و یک برندینگ؛ چگونگی برندینگ محصول را انجام میدهد.

سپس شرکت هایی مانند اشاره کارهای مربوط به پخش تیزرها از صدا و سیما را در دست می گیرند. همچنین؛ شرکت های دی ام ان، لیمون و فورمایند هم بخش های مربوط به  بیلبرد، چاپ، بروشور و لیفت لت و… را پیش میبرند.

با توجه به فعالیت های این هلدینگ بزرگ، در حال حاضر تقریبا ۱۰ شرکت از این مجموعه از نرم افزارهای پیوست استفاده میکنند.


چالش اولیه

پیش از آشنایی و همکاری با شرکت پیوست، حدود ۱۲سال از نرم افزارهای تحت access شخصی سازی شده در مجموعه هلدینگ دی.ان.ای یونیون استفاده میشد.

با گذشت زمان، فرآیند توسعه؛ نرم افزار را از حالت یکپارچگی خارج کرد و دیگر امکان پیاده سازی پیوسته آن در شرکت های مختلف وجود نداشت. به طوری که انگار در هر شرکت از یک نرم افزار جداگانه استفاده می شود (سیستم جزیره ای).

همچنین، نیاز سازمان مبنی بر دریافت گزارش هایی تحت یک کدینگ و یک سیستم کاملا مشخص که بتوان آنها را مدیریت کرد و بر اساس آنها در مرکز هلدینگ گزارشات مدیریتی برای سهامداران و هئیت مدیره آماده کرد، و نیز گسترش مجموعه و افزایش نیازهای کاربران؛ از جمله چالش های اولیه هلدینگ dnauninon برای تهیه نرم افزار بود.

dnaunion min

برای از میان برداشتن چالش ها به همکاری با شرکتی نیاز داشتیم که اعتبار داشته باشد و بتواند از ما پشتیبانی کند و در جاهایی که نیاز هست بتواند کارهای ما را انجام دهد.همچنین از نظر نرم افزاری بتواند در سطح گسترده ای کدینگ ها را در تقریبا ۵ سطح شناور ارائه کند. در صورتی که در اکسس این امکان را نداشتیم و بر آن شدیم که با شرکت های مختلف صحبت کنیم.علت انتخاب گروه نرم افزاری پیوست، همراهی تیم این شرکت بصورت دلسوزانه و فعال بود.

مهرداد قوتی

مدیریت برنامه و بودجه

نقاط قوت نرم افزار

در نرم افزار مالی بحث ارتباط داده ها در سطح کدینگ تفصیلی خیلی کمک کننده است. در گزارشات، گزارشگیری فوق العاده ای دارد.

مخصوصا اینکه میشود یکسری گزارشات را درخواست کنید برایتان ساخته شود و یا خودتان آنها را به عنوان گزارشهایی که کاربر لازم دارد داشته باشد، بسازید. که البته همکاران شما خیلی به ما در این مورد کمک کردند که گزارشات خاص را بسازیم.


 نقاط قوت پیوست

همانطور که گفتم تیم پیوست برای ساخت انواع گزارشات خیلی به ما کمک کردند و هرگز “نه” نگفتند. هر غیرممکنی را برای ما ممکن کردند.

بسیار حمایتگر هستند. هر لحظه از شبانه روز ما تماس بگیریم، کار انجام شده. در ابتدای پیاده سازی، همکاران پشتیبانی واقعا مجدانه کنار ما بودند  و کمک کردند تا اطلاعاتی که از قبل داشتیم همگی وارد سیستم پیوست شود.

اکنون هم هر زمان با دوستان پشتیبانی تماس میگیریم هرطور شده نهایتا ظرف یک ساعت اغلب یا حضوری تشریف می آوردند، یا گاهی تلفنی و آنلاین و… به هرطریق باشد مشکل را حل میکنند.

من از نرم افزارهای متعددی استفاده کردم ولی ندیده ام شرکتی که تا این حد دلسوزانه مشتری هایش را پشتیبانی کند.


علت توسعه پیوست در هلدینگ dnaunion |

برگردم به پشتیبانی!  واقعا پشتیبانی خوبی از تیم ما شد. فقط ما در dnaunion وقتی در مرحله اجرا شروع کردیم به کار با مجموعه پیوست توانایی های این شرکت ونرم افزارهای آن را در آن زمان خیلی خوب نشناخته بودیم. میتوانم بگویم هرچه سابقه همکاریمان با پیوست طولانی تر میشود، داریم به ظرفیت های بیشتری پی میبریم که ما هنوز استفاده نمیکنیم.

ما با مدیریت محترم پشتیبانی صحبت هایی کردیم که استفاده از پیوست را در درون هلدینگ به حداکثر برسانیم. مثلا ارزیابی عملکرد با Excel انجام میشود و مشکلاتی را هم در پی دارد چون نمی توانیم سوابق را خوب نگهداری کنیم. درصدد هستیم کلیه اموری که با نرم افزارهایی مثل Excel یا Access انجام میشود، پله پله به سمت پیوست منتقل کنیم.

انتظار ما این است که در این زمینه به ما کمک شود که میدانم حتما میشود.


داستان های موفقیت بیشتر بخوانید…

[کل: ۰ میانگین: ۰]
بدون نظر

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.