پیوست

گروه صنعتی و معدنی پودرسازان

گروه نرم افزاری پیوست > خریداران  > داستان موفقیت  > گروه صنعتی و معدنی پودرسازان
پودر سازان

گروه صنعتی و معدنی پودرسازان

زمان مطالعه: ۲ دقیقه
Poudrsazan logo
حوزه فعالیت: تولیدکننده انواع پودرهای معدنی و پودرهای میکرونیزه معدنی

 وب سایت: www.poudrsazan.com


نرم افزارهای راه اندازی شده:  سیستم های جامع مالی | حقوق و دستمزد 

درباره گروه صنعتی و معدنی پودرسازان

شرکت پودر سازان یک شرکت تولیدی است که تولیدات آن در صنایع رنگرزی و اکتشاف و حفر چاه های نفت کاربرد دارد. البته بخش دیگری هم برای پرورش ماهی و دام پروری وجود دارد. در عین حال در صنایع قالی و فرش هم از تولیدات پودر سازان استفاده می شود. شرکت های ایزوگام هم از محصولات این شرکت استفاده می کنند. اگر بخواهیم شاخه بندی کنیم ۹۰% تولیدات این شرکت در صنایع رنگ و حفر چاه های نفتی کاربرد دارد.

گروه صنعتی-معدنی پودرسازان با بهره گیری از توان بالقوه خود و مهندسین مجرب، معادن متعدد کربنات کلسیم، باریت، بنتونیت را در انحصار خود دارد و با در اختیار داشتن ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته معدنی نیاز مواد اولیه واحدهای تولیدی را استخراج و تامین می نماید.


چالش اولیه

  1. مدیریت فرآیندهای مالی، از حوزه حسابداری تا انجام صحیح و به موقع محاسبات حقوق و دستمزد
  2. محیط کاربری و قابلیت استفاده آسان از نرم افزار
  3. شرایط پشتیبانی مطمئن
support

پشتیبانی مطمئن

interface

محیط کاربری آسان

management

مدیریت فرآیندهای مالی

Gholamali Hamidi

“پیش از همکاری با پودر سازان با تعدادی از مدیران پیوست آشنا شده بودم و بعدها با نرم افزار پیوست آشنایی پیدا کردم. با توجه به شناختی که از برنامه بدست آوردم، به این نتیجه رسیدم که بسیار برنامه راحت و خوبی ست، می توان به راحتی با آن کار کرد و نتایج مورد نظر را از آن استخراج نمود. سامانه به گونه ای بود که می توانست ما را به اهدافی که داشتیم نزدیک کند. بنابراین زمانی که به پودر سازان آمدم، با جلب موافقت مدیریت مجموعه؛ نرم افزار را که یک سیستم حسابداری خیلی قدیمی بود تغییر دادیم. و از سال ۱۳۸۵ شروع به استفاده نرم افزار پیوست کردیم.”

غلامعلی حمیدی

مدیر مالی

نقاط قوت نرم افزار

موضوع نقطه قوت در نرم افزار، بحث کمک کردن است. کلا ما معتقدیم که انسان در خدمت ماشین نیست. ماشین باید در خدمت انسان باشد! به هرصورت سیستمی که ما داریم هم برای ما یک ماشین محسوب می شود. وقتی که ابزاری نیاز شما را برطرف کند آن ابزار بهترین انتخاب است. تا به امروز هم پیوست نیاز ما را برآورده کرده. یعنی توانسته ایم به خوبی با هم تعامل کنیم. و اگر گاها اشکالاتی بروز کند خیلی سریع رفع می شود.

پوشش نیازهای نرم افزاری شرکت پودر سازان، از نقاط قوت نرم افزار پیوست است.


 نقاط قوت پیوست

همکاران شما در پیوست بسیار جوانان خوب و شایسته ای هستند. به ویژه در بخش پشتیبانی!

مهم ترین حسن پیوستی ها اخلاق و رفتار مناسب است . خیلی خوش برخورد هستند و خیلی خوب موارد خاص را تحمل می کنند. همگی می دانیم در مورد کسب و کار این موضوع یک اصل مهم است. همکاران شما به خوبی درک می کنند که وقتی کاربری با پشتیبانی تماس می گیرد، احتمالا تحت فشار کاری ست و نیاز به همکاری شما دارد.

در کل، تیم شما جوان و بسیار قابل احترام هستند.

ما از مشتریان قدیمی پیوست هستیم و ارتباطمان به نحوی، خانوادگی شده. به این معنی که  ما خودمان را خارج از پیوست نمی دانیم.

بر این باوریم که ما هم جزیی از خانواده پیوست هستیم و شما را از خودمان می دانیم.


داستان های موفقیت بیشتر بخوانید…

[کل: ۰ میانگین: ۰]
بدون نظر

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.