بیمارستان تریتا

زمان مطالعه: ۳ دقیقه
Treata
حوزه فعالیت: خدمات درمانی

وب سایت: www.treatahospital.com


نرم افزارهای راه اندازی شده: سیستم های جامع مالی | اتوماسیون اداری | منابع انسانی

درباره بیمارستان تریتا

بیمارستان خصوصی تخصصی و فوق تخصصی تریتا در زمینی به مساحت حدود ۶۰۰۰ متر مربع و در زیر بنائی بیش از ۲۰۰۰۰ متر مربع در ۱۸ طبقه در غرب تهران احداث شده است . این بیمارستان برای ۲۰۰ تخت بیمارستانی طراحی شده که قابلیت افزایش نیز دارد .

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی تریتا به عنوان یکی از مجهزترین مراکز تروما و درمانی کشور با بهره گیری از نیروهای مجرب، متعهد، متخصص و با انگیزه و با استفاده از تجهیزات پیشرفته در راستای ارائه خدمات با کیفیت و ارتقای سطح سلامت جامعه گام بر می دارد. این مرکز خود را در قبال ارائه خدمات به روز و در بالاترین سطح ممکن، به تمامی طبقات جامعه، تامین نیازها و انتظارات گیرندگان خدمت و همچنین توانمند سازی منابع انسانی مسئول می داند.

s  s treate

چالش اولیه

به واسطه بزرگی بیمارستان تریتا و تعداد زیاد کارکنان این مجموعه، یکی از چالش های پیش رو، جلوگیری از مسئله روال های کاغذی و اصلاح بروکراسی اداری بود. برای حذف این مسائل نیاز بود تا یک سیستم اتوماسیون اداری مناسب تهیه شود.

مدیریت منابع مالی سازمان و نیز مدیریت منابع انسانی این مجموعه بزرگ درمانی نیز از دیگر مواردی بود که باید مورد بررسی قرار می گرفت.

A

“آشنایی بیمارستان تریتا با گروه نرم افزاری پیوست، جهت تهیه سیستم های اتوماسیون اداری و نرم افزارهای مالی از طریق یکی از شرکت های بزرگ تولید نرم افزارهای بیمارستانی صورت گرفت. بهترین پیشنهادی که در آن زمان به ما شد شرکت پیوست بود که هر نیازی در زمینه سیستم های اداری  داشتیم را تامین کرده اند و در بخش مالی هم قطعا نرم افزارهای زیادی در بازار موجود بود اما در زمینه تأمین نیازهای ما پیوست جایگاه ویژه ای دارد.”

افشین قادری

کارمند فناوری اطلاعات

نقاط قوت نرم افزار

وب بیس شدن نرم افزارها و از بین رفتن وابستگی به محیط ویندوز از ویژگی های بسیار خوب است که خوشبختانه پیوست در مسیر حرکت در این حوزه بسیار موفق بوده و خیلی خوب است که نرم افزارها در بستر وب ارائه می گردند.

نکته مهم بعدی User Friendly بودن و راحتی محیط کاربری نرم افزارهاست. یعنی کاربر می تواند ارتباط خوبی با محیط نرم افزار برقرار کند و بسیار راحت و ساده از آن استفاده کند.


 نقاط قوت پیوست

به نظرم مهمترین نقطه  قوت پیوست پشتیبانی آن است. پشتیبانی فوق العاده قوی و کارشناسانی که قطعاً در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر هستند و هر زمان که با مشکل روبرو شدیم و یا تیکتی ثبت کردیم مشکل ما را برطرف کرده اند. به نظرم شرکت‌های نرم‌افزاری باید بیشترین تمرکز خود را بر بحث پشتیبانی معطوف کنند چون درست است که ارائه نرم‌افزار موضوع  مهمی است ولی خدمات پشتیبانی نیز از اولویت بالایی برخوردار است.

شرکت نرم‌افزاری باید بتواند هر زمانی که نیاز بود به درخواست ها و تیکت های مشتری پاسخگو باشد و خوشبختانه ما هر زمان نیاز به همکاری داشتیم و تیکت ارسال کردیم رسیدگی شده است. خود کارشناسان نیز بسیار ماهر، متخصص، فنی و خوش برخورد هستند و با سعه‌صدر، حوصله و آرامش به موارد رسیدگی می‌کنند. با توجه به اینکه من شخصا پیگیر برخی تیکت ها بوده ام ، این تجربه را دارم که هر زمان در جریان حل مشکل با کارشناس های پشتیبانی شرکت صحبت کردم فوق العاده بازخورد خوبی از آنها داشته ام و جوابگویی آنها بسیار عالی بوده و در کمترین زمان ممکن مسئله را حل کرده‌اند.

 همچنین کارشناسانی که به صورت حضوری به مجموعه مراجعه می‌کنند، بسیار حرفه ای و وقت شناس هستند.


| علت توسعه پیوست در بیمارستان تریتا |

همیشه پس از دریافت خدمات، مجددا از شرکت پیوست با ما تماس گرفته می‌شود و کارشناسان ارزیابی می‌گردند. این یعنی بررسی می شود که آیا کیفیت خدمات ارائه شده مناسب بوده و آیا از ارائه خدمات رضایت داشتیم یا خیر. قطعاً منظور از انجام شدن یک کار یا پروژه این نیست که حتماً مشکل برطرف شود چون برخی مشکلات قطعاً نیازمند زمان بیشتر و یا مراجعه به بخش فنی است ولی همین مسئله که پیگیری انجام می شود یعنی که کیفیت خدمات برای شرکت پیوست اهمیت دارد.

علاوه بر این ها پیگیری هایی بصورت دوره ای صورت می گیرد که شامل بکاپ گیری از سرورها و بررسی صحت کارکرد سیستم ها در سازمان است.


داستان های موفقیت بیشتر بخوانید…

[کل: ۰ میانگین: ۰]