پیوست

شرکت سنجش

لوگو سنجش
زمان مطالعه: ۲ دقیقه
لوگو سنجش
حوزه فعالیت:  تهیه و تولید قطعات خودرو

وب سایت:sanjeshco.ir


نرم افزارهای راه اندازی شده: نرم افزار منابع انسانی

درباره شرکت سنجش

شرکت تولیدی سنجش از سال ۱۳۴۵ فعالیت خود را در زمینه تهیه و تولید قطعات خودرو آغاز نمود و پس از انقلاب فعالیت خود را به عنوان اولین تولید کننده درجه داخل باک بنزین از سر گرفت. در سال ۱۳۷۲ با آغاز تولید درجه شناور داخل باک پراید به اولین تولید کننده این محصول در سایپا تبدیل شد. این شرکت در سال ۱۳۷۵ به اجرای سیستم های مدیریت کیفیت اقدام نمود و در این زمینه موفق به دریافت گرید مخصوص ساپکو گردید و هم اکنون نیز دارای آن گرید می باشد. 

شرکت سنجش امروزه با تولید محصولاتی از قبیل، چراغ ها، میکرو سوییچ های برقی، آیینه های جانبی، درب رادیاتور و اقلام دیگر برای خودروهایی نظیر انواع پژو، سمند و پراید به عنوان تامین کننده اصلی قطعات خودرو شناخته می شود و با تکیه بر نیروهای پرتوان و متخصص درون سازمانی و با گرد‌آوری تخصص در علوم گوناگون از جمله الکترونیک، مکانیک، صنایع پلیمر و مدیریت تمامی قطعات خود را برای شرکتهای خودرو ساز ایرانی با بهترین مواد اولیه و تکنولوژی، با به روزترین دستگاهها و خطوط مونتاژ کاملا اتوماتیک قطعات خود را تولید و به مشتریان عرضه می‌نماید .

img

چالش اولیه

شرکت سنجش به منظور گزارشگیری سریع و گرفتن خروجی های مورد نظر خود در کوتاهترین زمان ممکن، نیاز به نرم افزار جامع و کاملی در حوزه منابع انسانی داشت که محاسبه دقیق انواع کارکردها در یک شرکت تولیدی و مزایا و کسور متنوع سازمانی برای انواع استخدام ها که از دغدغه های دیگر این مجموعه بود را انجام دهد و درنهایت با استفاده از نرم افزارهای پیوست این نیاز پاسخ داده شد.

process

یکپارچگی نرم افزار

evaluation

خدمات و پشتیبانی

inventory

نرم افزار جامع

تصویر شخص شرکت سنجش

پیگیری سریع درخواست ها و پشتیبانی دقیق، ارائه خدمات به موقع، ارتباط بین نرم افزارها و امکانات گزارشگیری گسترده از دلایل انتخاب گروه پیوست از طرف شرکت ما می باشد.

خانم مهدیه کوهگرد

مدیر مالی شرکت سنجش

نقاط قوت نرم افزار

  • کار کردن با نرم افزارها بسیار راحت است و پرسنل جدید به راحتی با آن ارتباط برقرار کرده و شروع به کار می کنند.
  • امکان گزارشگیری راحت و متنوع در قسمت های مختلف نرم افزار پیوست از ویژگی های منحصر به فرد و کاربردی است که بسیار به ما کمک میکند.

 نقاط قوت پیوست

  • پشتیبانی سریع و به موقع، حتی هنگامیکه عجله داریم از علل برتری گروه نرم افزاری پیوست  با سایر شرکت های نرم افزاری می باشد.
  • در پرداخت های مالی بسیار انعطاف پذیرهستند و شرایط مشتری را درنظر می گیرند که این یک امتیاز به شمار می آید.

| علت توسعه پیوست در شرکت سنجش  |

  • ارتباط نرم افزارهای پیوست با یکدیگر و امکان گزارشگیری متنوع و کاربردی از بهترین ویژگی های آنها می باشد.
  • دسترسی سریع به کارشناسان و امکان دریافت خدمات پشتیبانی در کوتاهترین زمان ممکن از دیگر دلایل انتخاب گروه نرم افزاری پیوست از سوی ما و معرفی آن به دیگران می باشد.

داستان های موفقیت بیشتر بخوانید…

[کل: ۰ میانگین: ۰]
بدون نظر

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.