۱۹۷۹ | از چه زمانی استهلاک برای یک دارایی محاسبه می شود؟

گروه نرم افزاری پیوست > ۱۹۷۹ | از چه زمانی استهلاک برای یک دارایی محاسبه می شود؟

۱۹۷۹ | از چه زمانی استهلاک برای یک دارایی محاسبه می شود؟

از نظر قانون مالیات های مستقیم(طبق بند ۳ ماده ۱۴۹) در صورتی که دارایی قابل استهلاک در خلال ماه ( آنچه که از کلمه خلال در قانون استفاده می شود این است که به استثنای روز اول ماه ، روزهای دیگر ، همه خلال ماه هستند ) در اختیار واحدهای تجاری قرار گیرد استهلاک آن از ماه بعد محاسبه خواهد شد . در نتیجه اگر مبلغ استهلاک طبق ماه مذکور با توجه به میزان کارکرد آن در همان ماه با اهمیت باشد نادیده گرفته می شود به عنوان مثال در صنایع کشتیرانی و هواپیمایی مقرون به صرفه نمی باشد

فروردین 25, 1398   370    دارایی ثابت, گروه محصولات مالی    
Total 0 Votes:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

سوالی دارید ؟

به محض بروز رسانی و دریافت پاسخ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد

+ = Verify Human or Spambot ?