۱۰۸۷ | چگونه می توان لیستی از پرسنلی تهیه کرد که ساعت ورود یا خروج آنها قبل یا پس از زمان مورد نظر کاربر ثبت شده است ؟

گروه نرم افزاری پیوست > ۱۰۸۷ | چگونه می توان لیستی از پرسنلی تهیه کرد که ساعت ورود یا خروج آنها قبل یا پس از زمان مورد نظر کاربر ثبت شده است ؟

۱۰۸۷ | چگونه می توان لیستی از پرسنلی تهیه کرد که ساعت ورود یا خروج آنها قبل یا پس از زمان مورد نظر کاربر ثبت شده است ؟

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
با استفاده از “گزارش رفت و آمد” می توان لیستی از پرسنلی را تهیه کرد که ساعت ورود یا خروج آنها قبل یا پس از ساعت مورد نظر کاربر باشد ضمن اینکه این گزارش را می توان در بازه زمانی دلخواه تهیه نمود. به عنوان مثال می توان لیستی از پرسنلی تهیه کرد که در روز قبل ساعت ورود آنها بعد از ساعت ۰۹:۰۰ بوده است. برای تهیه “گزارش رفت و آمد” مراحل زیر را دنبال کنید :
۱- از منوی گزارشها وارد فرم “گزارش رفت و آمد” شوید.
۲- بازه زمانی دلخواه را برای گزارش تنظیم کنید.
۳- لیست های بازشدنی “استخدام” و “واحد سازمانی” را تنظیم کنید. با اینکار کلیه تردد پرسنل در بازه زمانی تنظیم شده نمایش داده خواهد شد.
۴- کلید “گزینش” (Alt + L) را بزنید و در فرم گزینش، مشخصه مورد نظر و نوع گزینش را انتخاب و مقدار را وارد و تائید کنید. در مثال ذکر شده، مشخصه موردنظر را “ساعت شروع”، نوع گزینش را “بزرگتر” و مقدار را ۵۴۰ ( معادل ضرب ۹ در ۶۰ ) قرار دهید.
نکته : در این گزارش می توان عملیات گزینش بر اساس عامل متناظر انجام داد و گزارشهای متنوعی بدست آورد. به عنوان مثال لیست افرادی که در دو روز گذشته بعد از ساعت ۱۵:۰۰ از مرخصی ساعتی استفاده کرده اند.
[کل: ۰ میانگین: ۰]

اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸   ۷۶۲  
Total ۰ Votes:
۰

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

سوالی دارید ؟

به محض بروز رسانی و دریافت پاسخ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد

+ = Verify Human or Spambot ?