پیوست

۱۰۷۵ | چگونه می توان مجموع مقدار یک عامل خاص را در بازه زمانی مورد نظر به عنوان یک عامل کارکرد در سیستم حضور و غیاب بدست آورد؟

گروه نرم افزاری پیوست > ۱۰۷۵ | چگونه می توان مجموع مقدار یک عامل خاص را در بازه زمانی مورد نظر به عنوان یک عامل کارکرد در سیستم حضور و غیاب بدست آورد؟

۱۰۷۵ | چگونه می توان مجموع مقدار یک عامل خاص را در بازه زمانی مورد نظر به عنوان یک عامل کارکرد در سیستم حضور و غیاب بدست آورد؟

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
برای اینکه مجموع یک عامل خاص را در بازه زمانی دلخواه محاسبه نمود می بایست از تابع “مقدار عامل از ساعت تا ساعت” (Proc0011) در فرمول محاسباتی روزانه استفاده نمود. این تابع دارای سه پارامتر ورودی می باشد. پارامتر اول “کد عامل” پارامتر دوم “ساعت شروع” و پارامتر سوم “ساعت پایان” می باشد. به عنوان مثال فرض کنید می خواهیم مقدار اضافه کاری انجام شده در ماموریت را بدست آوریم. برای محاسبه این عامل در مثال ذکر شده لازم است تا میزان ماموریت انجام شده پس از ساعت پایان شیفت را در هر روز بدست آوریم . لذا از تابع “مقدار عامل از ساعت تا ساعت” به شکل زیر استفاده می کنیم :
 ; ۱۴۴۰) ] مجموع خروج شیفت Proc0011 (4;[
در مثال بالا پارامتر اول کد عامل “ماموریت ساعتی”، ساعت شروع “مجموع خروج شیفت” و ساعت پایان معادل ساعت ۲۴ درنظر گرفته شده است.
نکته ۱ : پارامترهای ساعت شروع و پایان در این تابع را می توان بصورت عدد ثابت و یا پارامترهایی از نوع زمان ثبت نمود.
نکته ۲ : کد عامل دلخواه را می توانید از فرم “معرفی عوامل کارکرد” از منوی کارکرد استخراج نمایید.
[کل: ۰ میانگین: ۰]

اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸   ۸۸۵  
Total ۰ Votes:
۰

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

سوالی دارید ؟

به محض بروز رسانی و دریافت پاسخ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد

+ = Verify Human or Spambot ?