پیوست

۲۰۱۰ | چه امکاناتی برای تخصیص پورسانت فروش در اختیار کاربر قرار دارد؟

گروه نرم افزاری پیوست > ۲۰۱۰ | چه امکاناتی برای تخصیص پورسانت فروش در اختیار کاربر قرار دارد؟

۲۰۱۰ | چه امکاناتی برای تخصیص پورسانت فروش در اختیار کاربر قرار دارد؟

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

در برخی از واحدهای تجاری، به ازای فروش کالا توسط بازاریاب ها، پورسانت فروش محاسبه و پرداخت می شود. در سیستم این امکان وجود دارد که لیست بازاریاب ها، روش های محاسبه پورسانت و دوره های محاسبه پورسانت تعریف و مورد استفاده قرار گیرد.
بازاریابها:
از طریق منوی بازرگانی– معرفی سازمان فروش–معرفی بازاریابها، فرمی نمایش داده می شود که می توان اسامی بازاریاب ها و مشخصات آنها را تعریف نمود. درنظر داشته باشید که حساب وابسته به بازاریاب ها حتما باید در قسمت تفصیلی ها تعریف شوند
روشهای محاسبه پورسانت:
جهت تعیین روشهای محاسبه پورسانت از طریق سیستم محاسبه پورسانت– فرم “روشهای محاسبه پورسانت” می توان اقدام نمود. در این فرم می توان روش های مختلف محاسبه پورسانت را با نامهای مجزا ایجاد نمود. هر روش را به بازاریابهای مورد نظر اختصاص داد و فرمول محاسبه موردنظر را با توجه به پارامترهای موجود تعریف نمود (مراجعه شود به کد ۲۰۱۱ پایگاه دانش)
دوره های محاسبه پورسانت:
در قسمت سیستم محاسبه پورسانت، فرم “دوره های محاسبه پورسانت” این امکان را در اختیار کاربر قرار می دهد که دوره های زمانی مورد نظر برای محاسبات دوره ای پورسانت فروش را تعریف نماید. برای هر دوره، محدوده زمانی مشخص تعیین شده، و با توجه به روشهای محاسبه پورسانت می توان محاسبه پورسانت دوره را انجام داده و تاثیر آن را در گزارشات مربوط به پورسانت مشاهده نمود.

[کل: ۰ میانگین: ۰]

فروردین ۲۵, ۱۳۹۸   ۱۰۷۰  
Total ۰ Votes:
۰

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

سوالی دارید ؟

به محض بروز رسانی و دریافت پاسخ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد

+ = Verify Human or Spambot ?