پیوست

نرم افزار قراردادها

گروه نرم افزاری پیوست > نرم افزار قراردادها

نرم افزار قراردادها چیست ؟

نرم افزار قراردادها ابزاری قدرتمند در دستان واحد کنترل قراردادها در حسابداری شرکت­ها می باشد. این واحد از کنترل مدارک و مستندات قراردادهای خرید و فروش کالا و انجام مراحل و فازهای انجام کار تا کنترل ضمانت نامه­ ها و اسناد قرارداد را تحت کنترل دارد. تحویل کالا و خدمات مندرج در قراردادها معمولاً طی فرآیندی زمانی انجام شده و انجام مراحل باید کنترل شود.

 این عملیات در سازمان­ها و موسسات تجاری بسیار متنوع و بعضاً پیچیده است و انواع سلیقه­ ها و روال­ها در واحدهای بازرگانی شرکت­ها مرسوم و جاری است، به ویژه ارتباط ذاتی فرآیند کنترل قراردادها با نرم افزار انبار، نرم افزار بازرگانی، نرم افزار خرید و تدارکات و نیز امور مالی بر پیچیدگی این موضوع می­افزاید. به کارگیری نرم افزاری که بتواند از کنترل پیمان و قراردادهای سازمان پشتیبانی نموده و در عین حال ارتباط با سایر نرم افزارها را حفظ نماید بسیار مهم می­نماید.

null

نرم افزار قراردادها به عنوان نرم افزاری جامع، راهکاری مناسب برای کنترل و پشتیبانی عملیات واحد کنترل قراردادها، ثبت کامل اطلاعات و گزارش دهی حرفه ­ای آنها به سازمان

چرا نرم افزار قراردادهای پیوست را پیشنهاد می کنیم ؟

 

طراحی و ساخت حرفه ای و کاربرپسند: 

نرم افزار قرارداد ها یا نرم افزار پیمان براساس سالها تجربه در تیم طراحی و توسعه پیوست ، به گونه ای طراحی و پیاده سازی شده است که می تواند مدلهای مختلف خرید و فروش کالا و خدمات را در حوزه قراردادهای داخلی و خارجی پیاده سازی نماید ، ساختار درختی چندلایه کالا و خدمات را پشتیبانی نموده و در اندازه های مختلف اجرا شود. همچنین گزارشگیری چندلایه و منعطف در ساختاری درختی ، انواع گزارشهای پیمان را در اختیار مدیران واحد قراردادها می گذارد . بهای تمام شده کالای خریداری شده با تسهیم کلیه هزینه ها،کنترل فرآیند تحویل کالا مطابق با قرارداد و انجام تعهدات فیمابین در کنار اسناد و مدارک قانونی از امکانات این سیستم مدیریت قراردادهای حرفه ای می باشد.

 

ارتباط منسجم با نرم افزارهای دیگر پیوست:

این نرم افزار صدور سند حسابداری حاصل از عملیات صدور صورت وضعیت ها را به صورت مستقیم برای  حسابداری مالی ارسال کرده و تسویه عملیات پیش پرداخت/دریافت ها را به نرم افزار خزانه داری ارجاع می دهد. نرم افزار  انبار و کالا  هم اطلاعات کالا و انبار را با نرم افزار پیمان به اشتراک گذاشته و انواع گزارشهای انبار از قبیل موجودی ، گردش و کاردکس کالا را در اختیار حوزه قراردادها قرار می دهد. نرم افزار مدیریت اسناد نیز مدیریت اسناد الکترونیکی و قراردادها را در قالب آرشیو قراردادها برعهده دارد . این یکپارچگی به مفهوم گزارشهای حوزه بازرگانی و قراردادها و اداری در یک سیستم جامع و منسجم خواهد بود .

 

پوشش تعدد شرکت یا گستردگی جغرافیایی :

نرم افزار پیمان و قراردادهای پیوست قابلیت پیاده سازی در مدلهای متمرکز یا توزیع شده و پشتیبانی از عملیات گسترده کشوری را دارا می باشد. در این حالت می توان از مدیریت شعب و نمایندگی ها در قالب مراکز بازرگانی یا شرکتهای تابعه استفاده نمود. گزارشگیری جامع در حوزه بازرگانی بنابر نوع پیاده سازی می تواند آنلاین یا آفلاین باشد. پیاده سازی این ساختار در حوزه کارفرمایان و شرکتهای بزرگ دولتی در سالهای متمادی تجربه کاری کارشناسان پیوست انجام شده است.

 

اتصال به نرم افزارهای دیگر سازمان :

نرم افزار پیمان و قراردادهای پیوست می تواند به نرم افزارهای فروش آنلاین یا CRM از طریق وب سرویس متصل شود . نتیجه عملیات فروش در قالب سفارش فروش به قراردادهای با زمان تحویل مشخص تبدیل و در نرم افزار ثبت می گردد. این نرم افزار می تواند دریافت ، کنترل و جمع آوری اطلاعات در حوزه داخلی سازمان (Back Office)  را انجام دهد ، در حالی که نرم افزارهای فروش تحت وب به صورت توزیع شده در شعب یا در سایت ، فروش آنلاینشان را شبانه روزی انجام می دهند.

 

پشتیبانی از انجام عملیات مبتنی بر فرمها و فرآیندهای سفارشی تحت وب :

سیستم مدیریت پیمان و قراردادهای پیوست می تواند از پیاده سازی انواع فرآیندهای اجرایی عملیاتی پشتیبانی کند، با استفاده از نرم افزار فرآیند ساز پیشرفته پیوست می توان، انواع فرمها و فرآیندهای مرتبط با صدور قرارداد و تصویب آن، صدور صورت وضعیت و رسیدگی به آن ، دستور پرداخت مطابق با بندهای نحوه تسویه در قرارداد را در کارتابل الکترونیک و تحت وب پیاده سازی کرده و با تعریف مسیر و شروط مختلف آن را در یک ساختار هوشمند و تحت وب به گردش انداخت.

پرسنل سازمان می توانند :

اطلاعات قراردادها، دریافتها و پرداخت ها، صورت وضعیت ها، ضمانت نامه ها و اسناد مثبته را در یک محیط یکپارچه ثبت نمایند، مراحل پرداخت براساس پیشرفت کار را کنترل کنند و با ثبت اطلاعات صدور سند مالی را با انواع اضافات و کسورات داشته باشند.

اتوماسیون اداری برای پرسنل

مدیران سازمان می توانند :

انواع پیمان و قرارداد را در سازمان الکترونیک در قالب یک نرم افزار یکپارچه مدیریت نمایند، صورت وضعیتها را کنترل کرده و تایید پرداخت را با کنترل اسناد مثبته و صورت وضعیت های ثبت شده انجام دهند و درصد پیشرفت قراردادها را کنترل کنند.

اتوماسیون اداری برای مدیران

■   پل ارتباطی نرم افزار‏های مهندسی و نرم افزار‏های مالی :


■   مدیریت متمرکز انواع پیمان و قراردادهای جاری سازمان


■   قابلیت پیاده سازی در سازمانهای بزرگ کارفرما یا شرکت های پیمانکار و مجری


■   پوشش کامل پیمان های خرید و فروش کالا، خدمات، انجام پروژه و تامین نیروی انسانی


■   کاربری آسان و متمرکز با امکان مدیریت کامل پیمانها


 

■   تعاریف و ارتباطات گسترده اطلاعاتی برای پوشش دهی به انواع نیازها :


■   تعریف کامل پارامترها و متغیرها در حوزه پیمانهای خرید و فروش


■   صدور صورت وضعیت ها براساس انواع اضافات و کسورات و سند حسابداری مرتبط 


■   ارتباط کامل با نرم افزار خزانه داری پیوست برای ثبت ضمانت نامه ها و دریافت و پرداخت ها


■   استفاده از نرم افزار آرشیو و مدیریت اسناد پیوست جهت مدیریت کلیه ضمائم و اسناد مرتبط پیمان و قراردادها


■    تعریف ساختار نرم افزار پیمان قراردادها متناسب با نیاز شرکت: 


 • تعریف پیمانکاران، کارفرمایان، مجریان و ناظران پیمان

 • تعریف انواع پیمان خرید و فروش، موضوع پیمان و…

 • تعریف اقلام پیمان در قالب کالا یا خدمات مندرج در قرارداد به صورت درختی

 • تعریف انواع اضافات و کسور با محاسبه خودکار درصد به صورت تاریخ دار

 

■    امکانات کاربری متعدد برای سهولت کار و پوشش کامل نیازها در محیط صدور پیمان:


 • ثبت پیمان و قراردادهای خرید/ فروش به تفکیک مراکز

 • ثبت مراحل و فازهای انجام و تحویل کار در هر پیمان و قرارداد 

 • ثبت مراحل و فازهای پرداخت در هر قرارداد یا پیمان و قرارداد 

 • ثبت انواع ضمانت نامه‏ ها و پیش پرداخت/ پیش دریافت در هر پیمان

 • تعیین نحوه پرداخت وجه پیمان و تعیین خودکار تاریخ تسویه

 • ثبت مالیات بر ارزش افزوده به تفکیک سطر همراه با تنظیمات میزان درصد قابل محاسبه

 

■    ارتباط یکپارچه نرم افزار پیمان و قراردادها با نرم افزارهای دیگر سازمان الکترونیک پیوست : • کنترل تاریخ انقضای ضمانت نامه‏ ها در نرم افزار خزانه داری و تحویل ، ضبط یا تمدید آن


 • ثبت صورت وضعیتهای ارسالی به کارفرمایان و صدور اسناد مالی مرتبط در نرم افزار حسابداری 

■   ارائه انواع فایلها و گزارشهای قانونی سیستم پیمان و قراردادها :


 • تکمیل بخش قراردادها و صورت وضعیتها در گزارش خرید و فروش فصلی با ارائه فایل خروجی استاندارد دارایی TTMS

 

■     ارائه انواع گزارش‏های استاندارد، سازمانی و دلخواه مطابق با نیازهای واحد قراردادها :


 • ارائه درصد پیشرفت مالی در هر پیمان

 • گزارش ریز تعهدات در پیمانهای خرید و فروش

 • گزارش کلی پیمانهای خرید و فروش و وضعیت جاری قرارداد

 • گزارش صورت وضعیت‏های ارسالی / دریافتی

 • امکان تهیه نمودار و گراف‏های متنوع در تمام فرمها و ارسال کلیه گزارش‏ها به اکسل۸ سال تجربه ۱۰۰+ نسخه نصب شده Microsoft SQL Microsoft NET FrameWork
 

 نرم افزار قرارداد ها چه امکاناتی دارد؟

نرم افزارهای مدیریت قراردادهای مالی (Financial Contract Management Software) به شما کمک می‌کنند تا فرآیند ایجاد، مدیریت و پیگیری قراردادهای مالی خود را بهبود بخشید. این نرم افزار به شما امکانات و قابلیت‌هایی ارائه می‌دهد که در زیر به برخی از مهم‌ترین امکانات آنها اشاره می‌ شود:

 

۱. ثبت و مستندسازی قراردادها:

سیستم مدیریت قراردادها به شما اجازه می‌دهند تا قراردادهای مالی خود را به صورت الکترونیکی ثبت و مدیریت کنید. شما می‌توانید اطلاعات اصلی مانند نام قرارداد، شرکت‌های طرف قرارداد، تاریخ امضا، مدت قرارداد و اضافات و کسورات و شرایط پرداخت را در سیستم ثبت کنید.

 

۲.گزارش و هشدار:

با استفاده از نرم افزار مدیریت قراردادهای مالی، شما می‌توانید هشدارها و گزارشهایی برای تاریخ انقضای قراردادها، تعدیلات، پرداخت‌ها و سایر رویدادهای مهم دیگر تنظیم کنید. این امکان به شما کمک می‌کند فرصت را از دست ندهید و به موقع اقدامات لازم را برای هر قرارداد انجام دهید.

 

۳. مانیتورینگ عملکرد قراردادها:

سیستم مدیریت قراردادهای پیوست به شما امکان مانیتورینگ و ارزیابی عملکرد قراردادها را می‌دهد. شما می‌توانید پیشرفت مالی و اجرای صحیح قراردادها را در طول زمان پیگیری کرده و از رعایت شروط سازمانی و تعهدات توسط طرفین اطمینان حاصل کنید.

 

۴. تراکنش مالی و مدیریت پرداخت‌ها:

نرم افزار پیمانهای پیوست به شما امکان مانیتورینگ و رصد تراکنش‌های مالی مرتبط با پیمان و قراردادها را می‌دهد. شما می‌توانید پرداخت‌ها، دریافت‌ها، تعدیلات مالی و ضمانت نامه ها را به صورت دقیق و سریع در سیستم وارد کنید و از رصد مطمئنی برخوردار باشید.

 

۵. گزارشدهی و آنالیز داده‌ها:

نرم افزارهای مدیریت قراردادهای مالی به شما قابلیت تولید گزارش‌های جامع و تجزیه و تحلیل داده‌ها را می‌دهند. شما می‌توانید گزارش‌هایی مانند وضعیت قراردادها، درصد پیشرفت مالی پروژه، تعداد پرداخت‌ها و سایر داده‌های مهم را براساس نیازهای خود ایجاد کنید و به تصمیم‌گیری‌های بهتر در مورد قراردادها دست پیدا کنید.

ثبت ضمانت نامه های بانکی در نرم افزار پیمان

مدیریت ضمانت نامه های بانکی :

در نرم افزار مدیریت پیمان و قراردادهای پیوست می توانید ضمانت نامه ها و اسناد تضمینی را به صورت مستقیم در نرم افزار خزانه داری پیوست وارد نمایید ، این اسناد به پیمان یا قرارداد مربوطه وصل می شوند و قابلیت وصول، ابطال و تمدید مدت اعتبار را دارا هستند

مدیریت نگهداری این اسناد به صورت متمرکز در اختیار نرم افزار خزانه داری پیوست می باشد.

نرم افزار پیمان با نرم افزار متره و برآورد چه تفاوتی دارد؟

تفاوت نرم افزار پیمان با نرم افزار متره و برآورد :

نرم افزار پیمان و قرارداد ها نرم افزاری در حوزه مالی است و پیشرفت پروژه را از دید واحد حسابداری قراردادها ثبت و کنترل می نماید، این سیستم ، بودجه پروژه را کنترل نموده و اجازه پرداخت را می دهد.
نرم افزار متره و برآورد، نرم افزارهای مهندسی هستند و برآورد و درصد پیشرفت پروژه در فازهای مختلف را ثبت و کنترل می نمایند.
در عمل نرم افزار پیمان و قراردادها ، نرم افزاری واسط بین نرم افزار متره و نرم افزار حسابداری مالی می باشد و پیشرفت انجام کار مهندسی را به صورت وضعیتهای مالی تبدیل می نماید.

چگونه اسناد و ضمائم قراردادها در نرم افزار پیمان نگهداری می شود؟

آرشیو و بایگانی قراردادها در نرم افزار پیمان :

سیستم پیمان و قرارداد های پیوست، از نرم افزار مدیریت اسناد برای نگهداری و آرشیو اسناد مثبته و ضمائم قراردادها استفاده می کند، با استفاده از این ابزار شما می توانید اسناد مالی، صورت وضعیتها، اسناد پرداخت و ضمانت نامه های مرتبط با هر قرارداد را اسکن نموده یا نسخه الکترونیکی آن را در بانک اطلاعاتی بایگانی اسناد ذخیره نمایید، این اطلاعات بدون محدودیت در حجم نگهداری شده و در زمان مرور قراردادها در اختیار حسابداران و حسابرسان خواهد بود.
نرم افزار بایگانی و مدیریت اسناد پیوست قابلیت تعریف اسناد دیگری مانند پرونده پیمانکاران، کارفرمایان، تامین کنندگان را دارد و نرم افزاری چند منظوره محسوب می گردد.

نرم افزار حسابداری پیمانکاری چیست؟

نرم افزار حسابداری پیمانکاری یک نرم افزار اختصاصی برای مدیریت و ثبت عملیات مالی و حسابداری یک شرکت پیمانکاری است. این نرم افزار قابلیت های متنوعی دارد که به پیمانکاران کمک می کند تا کنترل بر فعالیت های مالی خود را بهبود بخشیده و عملکرد مالی شرکت را منظم تر نمایند. برخی از قابلیت های اصلی یک نرم افزار حسابداری پیمانکاری عبارتند از:

۱. ثبت و نگهداری دقیق اطلاعات مالی شرکت، شامل درآمدها، هزینه ها، سود و زیان.
۲. مدیریت پرداخت و دریافت ها بر اساس زمانبندی.
۳. ثبت و پیگیری قراردادها و پروژه های در دست اجرا.
۴. محاسبه و ثبت هزینه های مستقیم و غیرمستقیم پروژه ها.
۵. مدیریت و پیگیری فاکتورها و صورت وضعیت های مالی.
۶. تهیه گزارشات مالی و مالیاتی.
۷. مدیریت دسترسی واحدها و مدیران بخش ها.
۸. مدیریت ضمانت نامه ها .
۹. مدیریت صورت وضعیتها و محاسبه خودکار اضافات و کسورات.

با استفاده از نرم افزار حسابداری پیمانکاری، پیمانکاران قادر خواهند بود به طور دقیق تر و سریعتر عملکرد مالی شرکت خود را مدیریت کنند و تصمیمات بهتری در خصوص مدیریت مالی و مالیاتی بگیرند.

کاربردهای نرم افزار حسابداری پیمانکاری

نرم افزار حسابداری پیمانکاری یک نرم افزار مخصوص برای مدیریت و رصد عملکرد مالی پیمانکاران است. این نرم افزار به پیمانکاران و کارفرمایان کمک می‌کند تا فعالیت‌های مالی خود را بهبود بخشند، هزینه‌ها را کاهش دهند و بهبود عملکرد و فرآیندهای مالی خود را دنبال کنند.

نرم افزار حسابداری پیمانکاری قابلیت‌ها و کاربردهای مختلفی دارد که شامل موارد زیر می‌شود:
۱. مدیریت حساب‌ها و صورت‌های مالی: این نرم افزار به پیمانکاران کمک می‌کند تا حساب‌های خود را مدیریت کنند و صورت‌های مالی را تهیه و تنظیم کنند. آن‌ها می‌توانند درآمدها، هزینه‌ها، سود و زیان و سایر جزئیات مالی را در این نرم افزار ثبت کنند.
۲. مدیریت صورت وضعیت ها و قراردادها: نرم افزار حسابداری پیمانکاری به پیمانکاران کمک می‌کند تا صورت وضعیتها و قراردادهای خود را مدیریت کنند. آن‌ها می‌توانند جزئیات قراردادها را در این نرم افزار ثبت کنند و صورت وضعیتهای مربوط به پروژه‌های خود را صادر کنند.
۳. مدیریت موجودی و خرید و فروش: این نرم افزار به پیمانکاران کمک می‌کند تا موجودی کالاها و مصالح خود در پروژه ها را رصد کنند و عملیات خرید و تدارکات را مدیریت کنند. آن‌ها می‌توانند سفارشات خرید را ثبت کنند و تحویل کالای سفارشی خود را رهگیری کنند.
۴. گزارش‌گیری و تجزیه و تحلیل: نرم افزار حسابداری پیمان به پیمانکاران امکان می‌دهد تا گزارش‌های مالی مختلفی را تهیه کنند و اطلاعات مالی خود را تجزیه و تحلیل کنند. با استفاده از این نرم افزار آن‌ها می‌توانند گزارش‌های مالی، نمودارها و جداول مربوط به عملکرد مالی هر پروژه خود را مشاهده کنند.

به طور کلی، نرم افزار حسابداری به پیمانکاران کمک می‌کند تا عملکرد مالی خود را بهبود بخشند، هزینه‌ها را کاهش دهند و بهبود عملکرد مالی خود را دنبال کنند.


در صورت تمایل میتوانید دمو نرم افزار قراردادها پیوست را مشاهده بفرمایید

 

دمو نرم افزار قراردادها

[کل: ۲۹ میانگین: ۴.۹]
اشتراک در
اطلاع از
34 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمدرضا شیخان
2 سال قبل

این نرم افزار رو برای پیمانکارها نوشتین یا کارفرماها؟ تکلیف فایل و نسخه امضا شده قراردادها چی میشه ؟

علی هوشمندیان
2 سال قبل

نرم افزار مدیریت قراردادهای پیوست فروش خدمات رو هم پوشش میده یا فقط کالا محوره؟
صورت وضعیت صادره شده پیمانکار رو داره یا صورت وضعیتی که پیمانکار تایید کنه؟

سینا محمدیان
2 سال قبل

نرم افزار مدیریت قراردادهای صادراتی و ارزی رو هم انجام دادین؟

غلامرضا محسنیان
1 سال قبل

گزارش خرید و فروش فصلی هم از سیستم قراردادها اطلاعات رو دریافت می کنه؟

1 سال قبل

یک شرکت پیمانکاری هستیم که قراردادها مون اصلاحیه و الحاقیه زیاد داره، امکان داره نسخه های قبلی رو نگهداری بشه که بتونیم تغییرات قرارداد رو کنترل کنیم ؟ نسخه های امضا شده و متمم ها رو هم داشته باشیم

عبدی
1 سال قبل

پروسه تکمیل ، امضا و تایید قراردادها رو چطور میتونم توی یک شرکت کارفرمای دولتی پیاده سازی کنم؟ مدارک پیمانکاران رو چطور نگهداری کنم؟

علوی
1 سال قبل

در قراردادهایی که با پیمانکارانمون می‌بندیم مراحل پرداخت پس از انجام هر فاز باید کنترل بشه ، ضمانت نامه هم در پایان قرارداد آزاد میشه، پرداخت هم فرایند چند مرحله ای داره و تایید مدیران مختلف سازمان را لازم داره، تجربه پیاده سازی همه این کارها در پیوست وجود داره؟

امین سیاریان
1 سال قبل

نرم افزار پیمان و قراردادهای پیوست را امسال راه اندازی می کنیم، چطور قراردادهایی که از سالهای قبل بستیم و نیمه کاره هستند را ثبت کنیم؟

عباسی
1 سال قبل

در قراردادهایی که با پیمانکاران می‌بندیم هم کالا و هم خدمات در صورت وضعیتها برای ما ارسال میشه، اضافات و کسورات اینها رو کنترل کردن خیلی دردسر داره و خطای محاسباتی و پرداختی زیاد داریم، گزارش کنترلی دارید؟

فریدون بهمنی
1 سال قبل

قراردادها در پایان سال مالی باید تعیین تکلیف بشوند یا چند ساله می توانند کنترل و ثبت بشوند؟

رکسانا خندان
1 سال قبل

سررسید ضمانت نامه ها رو کنترل می کنید؟ چند روز قبل از سررسید آلارم دارید؟

رویا یزدان پرست
1 سال قبل

آیا نظارت قراردادهای هر واحد به واحدهای ناظر بدون امکان ثبت صورت وضعیت و تغییر در مفاد قرارداد امکان پذیره؟

ثریاپور
1 سال قبل

نرم افزار مدیریت قراردادها تنها عرضه میشه یا نرم افزار مکمل اجباری و اختیاری داره؟

دکتر قربانی
1 سال قبل

کنترل صورت وضعیت هایی که برای کارفرما ارسال میشه و نهایی کردن و تبدیل اونها به تسویه شده کار سختی توی شرکت پیمانکاری ماست، نرم افزار شما صورت وضعیتهای صادر شده در هر پروژه را در حالتهای پیش نویس، ارسالی، قطعی، تسویه شده به تفکیک گزارش میده؟

الیاسی
1 سال قبل

برای یک سازمان بزرگ ، میخواهیم امکان گزارشگیری پیمانکاران از وضعیت پیمان و صورت وضعیت هاشون رو فراهم کنیم تا از صورت وضعیتهای تایید شده و منتظر پرداخت هم بتوانند گزارش بگیرند، برای این بخش از دولت الکترونیک چه پیشنهادی دارید ؟

اردلان ارجمند
1 سال قبل

چطور میشه قراردادها رو کنترل کرد که بدون مفاصا حساب بیمه تامین اجتماعی، پرداخت های نهایی انجام نشه؟

اعتمادیان
1 سال قبل

اگر برای قراردادی بیش از اعتبار پیش بینی شده، صورت وضعیت صادر بشه یا شامل تعدیل بشه ، چطور کنترل مالی انجام میشه؟