زندگی در پیوست

زندگی در پیوست

 

 

نشاط و سرزندگی، انرژی و خلاقیت، پویایی و پشتکار، انعطاف و مسئولیت پذیری از ویژگی های پیوستی هاست.

 

ما در پیوست برای اخلاق مداری، احترام به دوستان و همکاران و رازداری و وقت شناسی خیلی ارزش قائل هستیم.

 

همگی با هم دوست و برابریم و صمیمیت بین همه اعضا و تیم های مختلف برامون مهمه.

 

ما در پیوست سعی میکنیم هر روز یک قدم به جلو برداریم. چون دو روز مثل هم نیستند، ما هم سعی میکنیم هر روز از روز قبل بهتر بشیم و پیشرفت رو سرلوحه کارمون قرار بدیم.

 

پیوستی ها همیشه از ارائه پیشنهادات و ایده های جدید و سازنده که از ویژگی های شرکت های بزرگ و پیشرو هست  استقبال میکنند.

 

خلاصه ما یک خانواده ی همدل و بزرگیم که با تمام انرژی دور هم جمع شدیم تا به مشتریا و کاربرامون بهترین خدمات رو ارائه کنیم. از واحد فروش چابک و پرجنب و جوش، تا پشتیبان های صبور و کاردان، دوستای هوشمند و خلاق فنی، یا واحد به روز و دانای آموزش، تا واحد دقیق و ریزبین مالی و همکاران تلاشگر اداری و سایر همکارامون توی بخش های دیگه و مدیران و پرچمداران پیوست، همه و همه، دغدغه مون کیفیت بالای خروجی کاری و دیدن لبخند رضایت مشتریامونه.

میثم امینی - پیوست اگر هر روز صبح با انرژی و سرحال آماده رفتن به سرکار باشید، یعنی دارید جای درستی کار می‌کنید. در تمام این سال‌ها که من جزئی از خانواده پیوست بوده‌ام هر روز صبح با انگیزه بیشتری سرکارم حاضر شدم چون پیوست به من یاد داد موفقیت انفرادی معنا ندارد. موفقیت پیوست، موفقیت همه‌ی ماست. میثم امینی - واحد آموزش پیوست از نگاه همکاران بنفشه غلامی - پیوست آشنایی و کار در پیوست سرآغاز یک سلسله اتفاقات خوب و دوست داشتنی است که میتواند جزء بهترین دوران زندگی باشد. بنفشه غلامی - واحد فنی پیوست از نگاه همکاران سعید الهیارزاده - پیوست پیوست دقیقا مثل خونه ست و پیوستی ها خانواده دوم من هستن؛ اگه مشکلی بوجود بیاد تک تک اعضای خانواده با کمک همدیگه و با همدلی اون مشکل رو حل میکنن. سعید الهیارزاده - واحد پشتیبانی پیوست از نگاه همکاران آرتین آدری - پیوست احساس مفید بودن، حال آدم را خوب می‌کند؛ و کار کردن در پیوست این حس را می‌سازد...چون در اینجا هر جایگاهی که داشته باشی، ویژگی‌های مثبت، هنر و توانایی‌های تو شناخته میشوند و داخل یا خارج از حیطه‌ی شغلی؛ مورد تشویق، استفاده و تقویت قرار می‌گیرند. ما قدردان تلاش یکدیگر هستیم، و هم‌پیمان برای نیک‌نامی پیوست... آرتین آذری - واحد فنی پیوست از نگاه همکاران سولماز اختیاری - پیوست با پیوست هستم، در سختی و خوشی و باور دارم پیوست، پیوسته با من است. سولماز اختیاری - واحد مالی پیوست از نگاه همکاران