درباره گروه نرم افزاری پیوست

null
null

گروه نرم‌افزاری پیوست به همت جمعی از متخصصین حوزه فناوری اطلاعات و اتوماسیون سازمانی شکل گرفته است و در طول نزدیک به سه دهه از تجربه و فعالیت مستمر خود موفق به توسعه مجموعه نسبتا کاملی از نرم افزارهای اتوماسیون سازمانی در بخشهای مختلف مالی، ساخت و تولید، تدارکات، مدیریت منابع انسانی، اتوماسیون اداری، مدیریت مستندات سازمانی و … با رویکرد ERP شده است. مجموعه راهکارهای فراگیر پیوست در گستره وسیعی از خریداران و در بخشهای مختلف دولتی و کسب و کارهای خصوصی مورد بهره برداری قرار گرفته است. 

 این مهم مرهون توسعه مستمر محصولات حسب نیازهای به روز جامعه خریداران و نیز تعهد بالای پیوست در ارائه و ارتقاء کیفی خدمات بوده است، تعهدی که مبتنی بر ارزشهای سازمانی گروه نرم‌افزاری پیوست است:

ارزشهای پیوست

رضایت خریدار تضمین درآمد حلال ماست.

رضایت خریداران و تعهد همکاران سرمایه ماست.

عرصه رقابت تجاری محدود به ارزشهای اخلاقی است.

سرمایه گذاری و مشارکت ما بر مبنای صداقت و امانت است.

بهبود مستمر سطح کیفی خدمات و محصولات دو هدف بنیادین ماست.

تلاش می‌کنیم در ارائه خدمات بهترین باشیم شعار محوری خانواده پیوست در جهت کسب رضایت حداکثری خریداران است. ما معتقدیم که برگ برنده در رقابت با انبوه تولیدات در سطوح مختلف در بازار نرم افزارهای اتوماسیون سازمانی، تنها و تنها ارائه خدمات در سطح کیفی بالا و تعهد ذاتی به مشتری مداری است. مشتری مداری نه به منزله یک شعار فریبا و جذاب برای فروش بیشتر، بلکه به عنوان یک تعهد اجتماعی،  شرعی و الزام حقیقی توسعه کسب و کار در نظر گرفته می شود و همه ما در خانواده پیوست خود را خدمتگزار بدون قید جامعه بزرگ خریداران می دانیم. اندازه پذیری و تطبیق محصولات پیوست با نیازهای مختلف سازمانی در مراتب مختلف ویژگی مهم، ۴۱ عنوان محصول نرم افزاری پیوست در حوزه های مختلف عملیات سازمانی است.

ثمره تعهد به مشتری مداری و ارتقاء مستمر کیفی محصولات، تشکیل جامعه پرافتخار خریداران پیوست با بیش از ۴۷۰۰ سایت از سازمانهای بزرگ تا متوسط و کوچک بوده است که هر یک بنا به سطح نیازهای سازمانی خود از راهکارهای مختلف پیوست بهره می برند. بدیهی است کسب و حفظ رضایت خریداران تنها در پرتو رضایت و خشنودی همکاران امکان پذیر است و خرد جمعی پیوست بر پایه کسب رضایت حداکثری اعضای خانواده ۲۶۰ نفری پیوست شکل گرفته است. سعی ما بر این است که همکاران چابک، پرطراوت و متعهد به ارزشهای اصلی سازمان داشته باشیم تا با عزم و اراده محکم و هماهنگ با هم تلاش کنیم در ارائه خدمات بهترین باشیم.

null

گستره وسیع خریداران پیوست از کسب و کارهای کوچک تا شرکتها و سازمانهای بزرگ خصوصی و دولتی در سراسر کشور

مجموعه جامع راهکارهای نرم افزاری پیوست ، با نام تجاری سازمان الکترونیک پیوست و با رویکرد ERP تولید شده و  در سه حوزه اصلی عرضه می شوند:

نرم افزارهای پیوست می توانند بر اساس نیازهای خریداران ، استقرار خاص داشته باشند و انواع امکانات سفارشی به آنها افزوده شود

bank

راهکار صرافی پیوست

پیاده سازی شده در بیش از ۶۰۰ شرکت تضامنی و صرافی

oil refinery

راهکار صنعت نفت و گاز

پیاده سازی شده در شرکت ملی گاز ایران و شرکت های تابعه

hospital

راهکار ویژه بیمارستانی

پیاده سازی شده در بیش از ۷۰  بیمارستان خصوصی و دولتی

building

راهکار حوزه پیمانکاری

پیاده سازی شده در دهها شرکت بزرگ پیمانکاری و فنی مهندسی در سراسر کشور

cityscape

راهکار ویژه هلدینگ ها

راهکار ویژه هلدینگ ها و سازمان های با گستردگی کشوری

از کسب و کار های کوچک تا شرکت ها و سازمانهای بزرگ خصوصی و دولتی

با راهکارهای یکپارچه و جامع اتوماسیون سازمانی پیوست

تیم پشتیبانی پیوست…

با تجربه صدها پیاده سازی موفق،

کیفیت بالای استقرار

را تضمین می کند و همیشه در کنارتان حضور دارد.

کیفیت خدمات پشتیبانی
راهکار فراگیر،چابک و منعطف
[کل: ۳ میانگین: ۵]
بدون نظر

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.