پیوست

مرکز آموزش پیوست

گروه نرم افزاری پیوست > خدمات ما > مرکز آموزش پیوست

آموزش پیوست

بی تردید عنصر آموزش یکی از مولفه‏ های بسیار موثر در استقرار موفق سیستم در سازمان‏های خریدار و زمینه ساز بهره برداری بهینه از قابلیت‏های هر نرم افزار خصوصا در کلاس پیوست می باشد. به همین منظور سازماندهی و هدف گذاری برای واحد آموزش پیوست از سال ها قبل پایه ریزی گردید که همگام با رشد فزاینده جامعه خریداران و تولید طیف گسترده ای از محصولات جدید، ضرورت بهره گیری از فناوری پیشرفته و روش‏های نوین آموزش اهمیت بالایی یافته و واحد آموزش را بر آن داشته که با بازنگری و باز تولید محتوای آموزشی در بستر ارتباطات الکترونیک بصورت سامانه آموزش مجازی (LMS)، نسبت به ارایه آموزش‏های موثر و بهینه اقدام نماید.
با در نظر داشتن سطح بندی کاربری و راهبری سیستم‏های نرم افزاری پیوست و نیز لحاظ میزان آشنایی و دانش کاربران و راهبران، دوره ‏های آموزشی با محتوای متناسب تهیه و تدوین گردیده است. استفاده از رسانه‏ های دیداری و شنیداری همراه با جلوه‏ های تصویری برای طیف گسترده ای از مخاطبین از جذابیت‏های خاصی برخـوردار بوده و در کنار آن برگزاری کلاس‏های حضـوری و دوره‏ های برخط و زنـده بصورت مجازی از دیگر برنامه‏ های واحد آموزش برای خریداران و کارشناسان پیوست می باشد.

 • null

  شیوه‏ های مختلف آموزش:

 • null

  دوره‏ های مجازی برخط (Online)

  برگزاری کلاس‏های آموزشی بصورت موضوعی و نیز در قالب پرسش و پاسخ
  برگزاری دوره‏های آموزش جامع سازمان الکترونیک پیوست

 • null

  دوره‏ های حضوری

  ■ برگزاری آموزش حضوری با تم موضوعی و پرسش و پاسخ
  ■ برگزاری دوره‏های آموزش فشرده سازمان الکترونیک پیوست (مالی، منابع انسانی و اداری)

 • null

  دوره‏ های مجازی غیر برخط (Offline)

  دوره‏های جامع آموزش سیستم‏های پیوست بصورت غیر برخط و چندرسانه ای با استفاده از امکانات متنوع برای ارایه مفاهیـمی مانند آموزش‏های چندرسانه ای گزینشی و یکپارچه برگزار می شود. همچنین خلاصه سازی و طرح نکات برجسته و مهم، همراه با ابزارهای ارزیابی و سنجش در سرور LMS فراهم گردیده است و این اطلاعات، بصورت سیستماتیک و همگام با تغییرات و تحولات نرم افزارها به روز رسانی می گردد.

 • null

  کتابخانه آموزش

  شامل کتاب ها و مقالات الکترونیک مرتبط با حوزه کاربردی نرم افزار با طبقه بندی‏های عمومی، محصول، فنی و مهارت‏های سازمانی می باشد.

 • null

  آموزش هنگام استقرار

  آمـوزش‏های کاربـری و راهبـری سیستم‏های پیـوست بخش مهمی از فرآیند استقرار سیستـم بوده که بعد از فروش برنامه ریزی و ارایــه می گردد. کارشناسان مجرب پشتیبانی به موازات استقرار و پیاده سازی سیستم، نسبت به ارایه آموزش‏های متناسب با کسب وکار اقدام می نمایند و همزمان با استقرار سیستم (منطبق با فرایندهای اجرایی خریدار) محتوای آموزشی مربوطه تنظیم و ارایه می گردد.

 • null

  تداوم آموزش (تثبیت)

  با توجه به تداوم خدمات پشتیبانی پس از استقرار و عملیاتی شدن سیستم در سازمان خریدار (تحت عنوان دوره تثبیت)، همگام با توسعه سیستم و ایجاد قابلیت‏های جدید، ارتقاء سیستم ها توسط تیم پشتیبانی انجام می پذیرد، در این زمان بنابر ضرورت ارایه آموزش امکانات جدید در برنامه کاری کارشناسان پشتیبانی قرار می گیرد.

 • null

  کارگاه‏های رفع اشکال

  افزون برآموزش‏های اختصاصی برای سازمان‏های خریدار، در راستای تعمیق دانش راهبر و کاربران سیستم، برگزاری کارگاه‏ های رفع اشکال کاربران با هدف انتقال مهارت‏های لازم برای بازطراحی فرم ها، ایجاد گزارش‏ها و تنظیمات جدید در دستور کار واحد آموزش قرار می گیرد. واحد آموزش پیوست با دعوت گروهی از کارشناسان سازمان‏های خریدار، در کارگاه ‏های آموزشـی تحت نظر اساتیـد مجرب نسبـت به انتقال دانش و بازآمـوزی ایشـان اقـدام می نماید.

 • null

  آموزش سیستم با استفاده از سامانه LMS

  دوره‌های آموزش مجازی نرم‌افزارهای پیوست در بستر الکترونیک، این امکان را فراهم کرده است که آموزش سیستم‌ها فارغ از محدودیت‏ های زمانی و مکانی و به تعداد زیاد در دسترس کلیه فراگیران باشد. این دوره ها به دو صورت کلاس‏های آموزشی آنلاین و آفلاین در اختیار خریداران گرامی قرار می گیرد.

 • null

  آموزش برای علاقه مندان(آزاد)

  در دوره‌های آموزش آزاد افراد علاقه‌مند می‌توانند با کاربری نرم‌افزارهای پیوست، اصول و مفاهیم حسابداری، شبکه و بانک‏های اطلاعاتی آشنا شده و با گذراندن موفق دوره‏ های آموزشی، تاییدیه آموزشی دریافت نمایند که می تواند در جهت استفاده از فرصت‏ های جذب و استخدام و نیز امکان فعالیت در حوزه ‏های نمایندگی فروش بکار رود

[کل: ۷ میانگین: ۴.۶]
بدون نظر

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.