درباره گروه نرم افزاری پیوست

null
null

گروه نرم افزاری پیوست به همت جمعی از متخصصین حوزه فناوری اطلاعات و اتوماسیون سازمانی شکل گرفته است و در طول نزدیک به سه دهه از تجربه و فعالیت مستمر خود موفق به توسعه مجموعه نسبتا کاملی از نرم افزارهای اتوماسیون سازمانی در بخشهای مختلف مالی، منابع انسانی، اتوماسیون اداری، لجستیک و … با رویکرد ERP شده است.

مجموعه راهکارهای فراگیر پیوست در گستره وسیعی از خریداران و در بخشهای مختلف دولتی و کسب و کارهای خصوصی مورد بهره برداری قرار گرفته است. این مهم مرهون توسعه مستمر محصولات حسب نیازهای به روز جامعه خریداران و نیز تعهد بالای پیوست در ارائه و ارتقاء کیفی خدمات بوده است.

تعهدی که مبتنی بر ارزشهای سازمانی پیوست است:

 

  • خشنودی خریدار تضمین و تایید درآمد حلال ماست.
  • رضایت خریداران و حال خوب همکاران سرمایه ماست.
  • عرصه رقابت تجاری محدود به ارزشهای اخلاقی است.
  • سرمایه گذاری و مشارکت ما بر مبنای صداقت و امانت است.
  • ارتقاء مستمر سطح کیفی محصولات و کارآفرینی دو هدف بنیادین ماست.

تلاش می کنیم در ارائه خدمات بهترین باشیم

شعار محوری خانواده پیوست در جهت کسب رضایت حداکثری خریداران است.

ما معتقدیم که برگ برنده در رقابت با انبوه تولیدات در سطوح مختلف در بازار نرم افزارهای اتوماسیون سازمانی، تنها و تنها ارائه خدمات در سطح کیفی بالا و تعهد ذاتی به مشتری مداری است. مشتری مداری نه به منزله یک شعار فریبا و جذاب برای فروش بیشتر، بلکه به عنوان یک تعهد اجتماعی،  شرعی و الزام حقیقی توسعه کسب و کار در نظر گرفته می شود و همه ما در خانواده پیوست خود را خدمتگزار بدون قید جامعه بزرگ خریداران می دانیم. اندازه پذیری و تطبیق محصولات پیوست با نیازهای مختلف سازمانی در مراتب مختلف ویژگی مهم، 41 عنوان محصول نرم افزاری پیوست در حوزه های مختلف عملیات سازمانی است.

ثمره تعهد به مشتری مداری و ارتقاء مستمر کیفی محصولات، تشکیل جامعه پرافتخار خریداران پیوست با بیش از 4700 سایت از سازمانهای بزرگ تا متوسط و کوچک بوده است که هر یک بنا به سطح نیازهای سازمانی خود از راهکارهای مختلف پیوست بهره می برند. بدیهی است کسب و حفظ رضایت خریداران تنها در پرتو رضایت و خشنودی همکاران امکان پذیر است و خرد جمعی پیوست بر پایه کسب رضایت حداکثری اعضای خانواده 260 نفری پیوست شکل گرفته است. سعی ما بر این است که همکاران چابک، پرطراوت و متعهد به ارزشهای اصلی سازمان داشته باشیم تا با عزم و اراده محکم و هماهنگ با هم “تلاش کنیم در ارائه خدمات بهترین باشیم”

home - گستره خریداران پیوست

گواه این ادعا ، گستره وسیع خریداران پیوست از کسب و کارهای کوچک تا شرکتها و سازمانهای بزرگ خصوصی و دولتی در سراسر کشور است

بیش از 300 شرکت و سازمان دولتی و بیشتر از 4400 شرکت خصوصی

مجموعه جامع راهکارهای نرم افزاری پیوست ، با نام تجاری سازمان الکترونیک پیوست و با رویکرد ERP تولید شده و  در سه حوزه اصلی عرضه می شوند:

نرم افزارهای منابع انسانی

نرم افزارهای حسابداری

نرم افزارهای اداری

نرم افزارهای پیوست می توانند بر اساس نیازهای خریداران ، استقرار خاص داشته باشند و انواع امکانات سفارشی به آنها افزوده شود.

راهکار صرافی پیوست

راهکار صرافی پیوست

پیاده سازی شده در بیش از 600 شرکت تضامنی و صرافی

راهکار صنعت نفت و گاز

راهکار صنعت نفت و گاز

پیاده سازی شده در شرکت ملی گاز ایران و شرکت های تابعه

راهکار جامع بیمارستانی

راهکار جامع بیمارستانی

پیاده سازی شده در بیش از 70  بیمارستان خصوصی و دولتی

از کسب و کار های کوچک تا شرکت ها و سازمانهای بزرگ خصوصی و دولتی

با راهکارهای یکپارچه و جامع اتوماسیون سازمانی پیوست

تیم پشتیبانی پیوست…

با تجربه صدها پیاده سازی موفق،

کیفیت بالای استقرار

را تضمین می کند و همیشه در کنارتان حضور دارد.

home - کیفیت خدمات پشتیبانی