Slide تهران یـــزد تبریز پارس جنوبی و با هر وسیله ای... نرم افزار های جامع اتوماسیون سازمانی با رویکرد ERP از هـــــــر کجــا پاریس اصفهان لندن اهواز سنندج توکیو IOS گوشی تبلت Windows NoteBook Responsive Chrome Android Slide BPMS + Form Generator پیاده سازی موفق فرآیند های سازمان Slide پیاده سازی و نظارت بهینه بر انجام کارها در سازمان مدیریت کار پیوست با ابزار Slide پیاده سازی خرید و تدارکات بر مبنای فرآیند و توزیع شده

درباره گروه نرم افزاری پیوست

null
null

alton

قطعا انتخاب نرم افزار وابسته به یک پارامتر نمی باشد. مهم ترین پارامترهای موجود در پیوست که باعث انتخاب ما گردید: محاسبه بهای تمام شده کالاها، اختصاص سریال به کالاها و کنترل کردن آن ها، گزارشات جامع و پرکاربرد، پشتیبانی قوی پیوست و تعهد کاری واحد پشتیبانی و توسعه نرم افزار براساس نیازهای شرکت ما بود.

حسین توکلی پور مدیر عامل
tanir سامانه فرم ساز الکترونیک ، مهم ترین نقطه قوت نرم افزاری و برخورداری از کارشناسان پشتیبانی خبره، مسئولیت پذیر، مودب و پیگیر از مهم ترین نقاط قوت گروه نرم افزاری پیوست است. اسماعیل قلندری سرپرست سیستم ها dna تیم پیوست برای ساخت انواع گزارشات خیلی به ما کمک کردند و هرگز “نه” نگفتند. هر غیرممکنی را برای ما ممکن کردند. من از نرم افزارهای متعددی استفاده کردم ولی ندیده ام شرکتی که تا این حد دلسوزانه مشتری هایش را پشتیبانی کند. مهرداد قوتی مدیریت برنامه و بودجه bahrevari نیاز سازمان ما؛ سیستمی بود که اطلاعات منابع انسانی، ارزی و سیستم تردد را با نرم افزار مالی یکپارچه سازی کند. در نهایت هم انعطاف پذیری ماژول ها و انعطاف پذیری در تعریف فرمول ها، منجر به گزینش پیوست برای کلیه بخش ها شد. یونس علیپور کارشناس برنامه و بودجه trita

بهترین پیشنهادی که در زمان انتخاب نرم افزار به ما شد شرکت پیوست بود که هر نیازی در زمینه سیستم های اداری داشتیم را تامین کرده اند و در بخش مالی هم قطعا نرم افزارهای زیادی در بازار موجود بود اما در زمینه تأمین نیازهای ما پیوست جایگاه ویژه ای دارد.

افشین قادری کارمند فناوری اطلاعات
melli با توجه به حسن شهرت پیوست در حوزه صرافی و ظاهر ساده و جالب نرم افزار که در برقراری ارتباط با سیستم حائز اهمیت است، تصمیم به استفاده از آن گرفتیم و در ادامه تنوع گزارشگیری و پیاده سازی نرم افزار براساس روال کار صرافی موجب رضایت ما از پیوست شده است. محمدرضا امیرخانی نایب رئیس هیئت مدیره jomaneh از دلایل مهم انتخاب پیوست کاربری آسان و محیط کاربرپسند، انعطاف پذیری سیستم، یکپارچگی سیستم ها و قیمت مناسب بود. یکی از شاخصه های مهم پیوست کیفیت خدمات پشتیبانی و به روز بودن سیستم ها می باشد که باعث می شود کاربر با خیال راحت از اینکه یک تیم پشت اوست کارهایش را پیش ببرد و همیشه می تواند بر روی این همکاری حساب کند. علی کاظمی مدیر مالی

Slide Finan نرم افزار مالی امکانات نرم افزار قلب تپنده نرم افزارهای ستادی Slide THEMEPUNCH
cologne
۲۰۱۹
NEUE
KUNST
GET TICKETS FROM
$۴۹
ELEMENTAL
francoise betrand
Slide THEMEPUNCH
cologne
۲۰۱۹
FREE
FLOW
GET TICKETS FROM
$۴۹
IN FLOW
francoise betrand
Slide THEMEPUNCH
cologne
۲۰۱۹
STARK
COLOR
GET TICKETS FROM
$۴۹
CONTRASTING
francoise betrand

گروه نرم افزاری پیوست به همت جمعی از متخصصین حوزه فناوری اطلاعات و اتوماسیون سازمانی شکل گرفته است و در طول نزدیک به سه دهه از تجربه و فعالیت مستمر خود موفق به توسعه مجموعه نسبتا کاملی از نرم افزارهای اتوماسیون سازمانی در بخشهای مختلف مالی، منابع انسانی، اتوماسیون اداری، لجستیک و … با رویکرد ERP شده است.

مجموعه راهکارهای فراگیر پیوست در گستره وسیعی از خریداران و در بخشهای مختلف دولتی و کسب و کارهای خصوصی مورد بهره برداری قرار گرفته است. این مهم مرهون توسعه مستمر محصولات حسب نیازهای به روز جامعه خریداران و نیز تعهد بالای پیوست در ارائه و ارتقاء کیفی خدمات بوده است.

تعهدی که مبتنی بر ارزشهای سازمانی پیوست است:

 

  • خشنودی خریدار تضمین و تایید درآمد حلال ماست.
  • رضایت خریداران و حال خوب همکاران سرمایه ماست.
  • عرصه رقابت تجاری محدود به ارزشهای اخلاقی است.
  • سرمایه گذاری و مشارکت ما بر مبنای صداقت و امانت است.
  • ارتقاء مستمر سطح کیفی محصولات و کارآفرینی دو هدف بنیادین ماست.

تلاش می کنیم در ارائه خدمات بهترین باشیم

شعار محوری خانواده پیوست در جهت کسب رضایت حداکثری خریداران است.

ما معتقدیم که برگ برنده در رقابت با انبوه تولیدات در سطوح مختلف در بازار نرم افزارهای اتوماسیون سازمانی، تنها و تنها ارائه خدمات در سطح کیفی بالا و تعهد ذاتی به مشتری مداری است. مشتری مداری نه به منزله یک شعار فریبا و جذاب برای فروش بیشتر، بلکه به عنوان یک تعهد اجتماعی،  شرعی و الزام حقیقی توسعه کسب و کار در نظر گرفته می شود و همه ما در خانواده پیوست خود را خدمتگزار بدون قید جامعه بزرگ خریداران می دانیم. اندازه پذیری و تطبیق محصولات پیوست با نیازهای مختلف سازمانی در مراتب مختلف ویژگی مهم، ۴۱ عنوان محصول نرم افزاری پیوست در حوزه های مختلف عملیات سازمانی است.

ثمره تعهد به مشتری مداری و ارتقاء مستمر کیفی محصولات، تشکیل جامعه پرافتخار خریداران پیوست با بیش از ۴۷۰۰ سایت از سازمانهای بزرگ تا متوسط و کوچک بوده است که هر یک بنا به سطح نیازهای سازمانی خود از راهکارهای مختلف پیوست بهره می برند. بدیهی است کسب و حفظ رضایت خریداران تنها در پرتو رضایت و خشنودی همکاران امکان پذیر است و خرد جمعی پیوست بر پایه کسب رضایت حداکثری اعضای خانواده ۲۶۰ نفری پیوست شکل گرفته است. سعی ما بر این است که همکاران چابک، پرطراوت و متعهد به ارزشهای اصلی سازمان داشته باشیم تا با عزم و اراده محکم و هماهنگ با هم “تلاش کنیم در ارائه خدمات بهترین باشیم”

home - گستره خریداران پیوست

گواه این ادعا ، گستره وسیع خریداران پیوست از کسب و کارهای کوچک تا شرکتها و سازمانهای بزرگ خصوصی و دولتی در سراسر کشور است

بیش از ۳۰۰ شرکت و سازمان دولتی و بیشتر از ۴۴۰۰ شرکت خصوصی

مجموعه جامع راهکارهای نرم افزاری پیوست ، با نام تجاری سازمان الکترونیک پیوست و با رویکرد ERP تولید شده و  در سه حوزه اصلی عرضه می شوند:

نرم افزارهای منابع انسانی

نرم افزارهای حسابداری

نرم افزارهای اداری

نرم افزارهای پیوست می توانند بر اساس نیازهای خریداران ، استقرار خاص داشته باشند و انواع امکانات سفارشی به آنها افزوده شود.

راهکار صرافی پیوست

راهکار صرافی پیوست

پیاده سازی شده در بیش از ۶۰۰ شرکت تضامنی و صرافی

راهکار صنعت نفت و گاز

راهکار صنعت نفت و گاز

پیاده سازی شده در شرکت ملی گاز ایران و شرکت های تابعه

راهکار جامع بیمارستانی

راهکار جامع بیمارستانی

پیاده سازی شده در بیش از ۷۰  بیمارستان خصوصی و دولتی

از کسب و کار های کوچک تا شرکت ها و سازمانهای بزرگ خصوصی و دولتی

با راهکارهای یکپارچه و جامع اتوماسیون سازمانی پیوست

تیم پشتیبانی پیوست…

با تجربه صدها پیاده سازی موفق،

کیفیت بالای استقرار

را تضمین می کند و همیشه در کنارتان حضور دارد.

home - کیفیت خدمات پشتیبانی
بدون نظر

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.