حوزه فعالیت: ارائه و پشتیبانی دستگاه های تصفیه آب آکوا جوی 

وب سایت: www.hirabsun.com

نرم افزارهای راه اندازی شده:
حقوق و دستمزد | اتوماسیون اداری | سیستم های جامع مالی
لوگوی هیراب سان

درباره هیراب سان

 

هیراب سان یک شرکت بازرگانی بزرگ است. این شرکت از سال ۱۳۸۲ ثبت شده و در زمینه عرضه و پشتیبانی دستگاه های تصفیه آب با نام تجاری آکوا جوی و دستگاه های تصفیه هوا با نام ایر جوی فعالیت می کند.

شرکت هیراب سان از چند ویژگی خاص برخوردار است. اول اینکه، قدیمی ترین شرکت در زمینه تصفیه آب می باشد. به عبارتی، هیراب سان بنیان گذار و اولین شرکتی است که در زمینه تصفیه آب خانگی فعالیت داشته است. دومین اینکه استاندارد کالاهایی که ارائه می شود با رعایت اصول فنی و حرفه ای و بهداشتی است. ویژگی بعدی این است که شرکت هیراب سان با برخورداری از شبکه قوی نمایندگی، قادر به ارائه خدمات در جای جای کشور، از کلان شهرها تا دور افتاده ترین نقاط ایران می باشد.

همچین این شرکت جزء معدود شرکت هایی ست که تاییدیه سازمان غذا و دارو دارد و به استاندارد کالا فوق العاده اهمیت می دهد. دیدگاه هیراب سان این است که کلیه خریداران دستگاه های تصفیه آب و تصفیه هوا بتوانند با خیال آسوده از این محصولات استفاده کنند. چرا که شرکت در استاندارد سازی و رعایت اصولی که برای عرضه ی یک کالای بهداشتی و با کیفیت نیاز است، اهتمام می ورزد.

 

چالش کاری شرکت هیراب سان ابتدا در حوزه مالی پدیدار گردید. در ابتدای کار شرکت، نرم افزار حرفه ای برای انجام امور مالی در این مجموعه وجود نداشت.

با توجه به ضرورت استفاده از ابزار حرفه ای در ثبت و نگهداری اسناد مالی، تصمیم به تغییر سیستم های مالی گرفته و در این راستا دست به تحقیقات گسترده ای زده شد.

شخصا معتقدم واحدهای اقتصادی، بازرگانی و تولیدی فعال حتما باید نرم افزار داشته باشند. سال ۱۳۸۵ که من به هیراب سان آمدم یک نسخه نرم افزار ناکارآمد در شرکت استفاده می شد. قابلیت های فنی یک شرکت با یک نرم افزار خوب نمایان می شود. اگر بخواهیم امور مالی قوی داشته باشیم، این امر محقق نمی گردد، مگر با یک نرم افزار مناسب. و پیوست هم خوشبختانه همان نرم افزار مورد نظر من بود. من با نرم افزارهای مختلف و سیستم های گوناگون آشنایی دارم اما تمام مجموعه هایی که میشناختم و از نرم افزارهای دیگر استفاده می کردند به پیوست تغییر دادم. من متعصب ترین مشتری گروه نرم افزاری پیوست هستم!

_ _ _ _

محمود معصوم خواه

مدیر مالی
محمودمعصومخواه مدیرمالیهیرابسان

نقاط قوت نرم افزار

 

  • محیط نرم افزاری ساده و کاربر پسند
  • پاسخگویی کامل به نیازهای مجموعه
  • سیستم مالی قدرتمند
  • کنترل کیفیت سیستم

 

نقاط قوت پیوست

 

مشتری مداری از نقاط قوت بارز پیوست است.  یعنی به خواسته های مشتری اهمیت میدهد. اعم از اینکه پشتیبانی داشتیم یا نداشتیم، اخلاق مان خوب بوده یا نبوده، و… پیوست ما را همراهی کرده. گاهی پیش آمده است که شرایط خیلی فورس بوده ممکن است با بعضی از همکارانتان با عصبانیت برخورد کرده یا  خارج از عرف و ادب صحبت کرده باشیم ولی آن ها واقعا مراعات کرده  و با خوشرویی پاسخگو هستند.

شرکت پیوست در کار، چالش زیادی برای کاربر ایجاد نمی کند. اگر هم مشکلی بروز کند انصافا پرسنل پیوست خیلی مسئولانه و خیلی مشفقانه پیگیری می کنند و دنبال موضوع هستند. نه اینکه جواب سربالا بدهند یا مشتری را از سر باز کنند. تا اینجا هربار ما نیاز داشتیم به شرکت پیوست یا نیاز شده رجوع کنیم، همراهی کرده اند. هیچگاه درخواست ها بی پاسخ نمانده است.

تا بحال هر پیشنهادی ارائه کرده ایم انصافا دیده شده. یعنی مثلا گهگاه مواردی به ذهنمان رسیده، به عنوان کسی که مدتی در بازار مالی فعالیت کرده پیشنهاداتی دادیم، پیوست اجابت کرده و در ارتقا مد نظر قرار داده اند.

| علت توسعه پیوست در مجموعه هیراب سان |

 

گروه نرم افزاری پیوست به خواسته های مشتریان خود بسیار اهمیت می دهد. وقتی تیکت ثبت می شود، هیچوقت بی پاسخ نمی ماند. همیشه مسئولانه برخورد می کنند. حتی زمانی بوده که شاید نیروهای پشتیبانی پیوست از طریق ریموت بیش از یکی دو ساعت مشغول رسیدگی به درخواست ما بوده اند. ولی حتی اگر در آخر ساعت کاری هم تماس بگیرم باز هم با روی گشاده با سعه صدر پاسخگو هستند.

من مطمئنم کارهایی که پیوست در هیراب سان انجام می دهد، در خیلی موارد نوعی نوآوری ست. ممکن است فرضاً در صنعت مواد غذای این فرآیندها وجود داشته باشند. اما در حرفه ی ما، کارهایی که پیوست انجام می دهد بدعت محسوب می شوند.

من به عنوان مدیر مالی شرکت های تولیدی همیشه نرم افزار پیوست را توصیه می کنم. به خاطر حرکات رو به جلوی این مجموعه. خوشحالم از اینکه خیلی چیزهایی که در خیلی از شرکت های نرم افزاری دیده نمی شود، در پیوست وجود دارد. برای مثال همین پایش مرتبی که از کیفیت کالاها و خدمات خود دارد. شرایط خود و محصولاتش در بازار را زیر نظر دارد و مراقب است که همیشه به روز باشد.

بسیاری از مشکلاتی که همکاران ما در این صنف با نرم افزارها دارند را ما تجربه نکرده ایم. می توانیم به پیوست اعتماد کنیم و از گسترش همکاری با این مجموعه راضی هستیم.

[کل: ۰ میانگین: ۰]