موسسه خدمات رفاهی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

گروه نرم افزاری پیوست > خریداران  > داستان موفقیت  > موسسه خدمات رفاهی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران
خدمات رفاهی کشتیرانی

موسسه خدمات رفاهی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

حوزه فعالیت: ارائه خدمات رفاهی به کارکنان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران 

وب سایت: www.irislclub.com


نرم افزارهای راه اندازی شده: منابع انسانی اتوماسیون اداری | سیستم های جامع مالی

درباره موسسه خدمات رفاهی کشتیرانی

موسسه خدمات رفاهی کشتیرانی با هدف ارائه خدمات رفاهی و پشتیبانی برای گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران د رحوزه های رفاهی برای کارکنان گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را آغاز کرد.

این موسسه از بیش از 1000 نفر نیروی انسانی در شرکت های مختلف بهره می برد که بصورت پیمانکاری و یا قراردادی با این مجموعه در حال همکاری هستند.

ارائه خدمات رفاهی به پرسنل کشتیرانی در مراکزی مانند بندرعباس، نواحی شمالی ایران، تهران و… و نیز ارائه کارت های اعتباری  رفاهی به تمامی پرسنل کشتیرانی جهت استفاده از خدمات مراکزی که از جانب موسسه معرفی می شوند، از جمله فعالیت های این موسسه است.

خدمات رفاهی کشتیرانی

چالش اولیه

پس از پیوستن بیش از هزار نفر پرسنل به موسسه خدمات رفاهی کشتیرانی و نیاز به مدیریت دقیق و مکانیزه پرداخت حقوق و دستمزد، و همچنین نیاز به مدیریت بهینه فرآیندهای مالی، این موسسه بزرگ بر آن شد تا پس از بررسی و تحلیل، نرم افزار مناسبی را جهت رفع این چالش انتخاب کند.

آقای چیتگر- خدمات رفاهی کشتیرانی

“برای انجام محاسبات و پرداخت حقوق و دستمزد پرسنل موسسه به بررسی نرم افزارهای موجود دربازار پرداختیم. پس از مذاکره با شرکت های مختلف، گروه نرم افزاری پیوست، به دلیل انعطاف پذیری سیستم و مطابقت با نیازهای نرم افزاری ما، انتخاب شد.”

امیر چیتگر

مدیر فناوری اطلاعات

نقاط قوت نرم افزار

قطعا یکی از ویژگی های خوبی که میتوانیم از آن نام ببریم، انعطاف پذیری خوب نرم افزار در موارد و بخش های مختلف است.

منظور از انعطاف پذیری این است که بطور مثال ما دیتابیس های مختلفی در سازمان داریم که مربوط به 46 شرکت مختلف هستند که نیروی آنها را تآمین میکنیم. در این 46 شرکت، نوع پرداخت حقوق و دستمزد و احکام، بسته به نوع خدماتی که ارائه میدهند متفاوت است. اما با استفاده از سیستم پیوست میتوانیم این مسئله را به خوبی مدیریت کنیم.

پیوست در زمینه ارائه سیستم های مالی هم به خوبی عمل کرده و این سیستم سرعت بالایی دارد. اینترفیس مناسب و راحتی محیط کار برای کاربر از دیگر مزایای آن است.

در مورد نرم افزارهای اتوماسیون اداری و بایگانی اسناد که شخصا در موسسه خدمات رفاهی راه اندازی کردم، می توانم بگویم ناکارآمدی ها و چالش های روندهای اداری ما را تا 80% کاهش داده است. امکان پیگیری فرآیندها، یکی از ویژگی های مثبت این سیستم است. همچنین با مکانیزه کردن فرآیندها کمک شایانی به مجموعه داشته. مثلا، پیش تر در سازمان ما تمامی خریدها یا هر برنامه ای که باید انجام می شد، روی کاغذ نوشته می شد و ممکن بود این برگه ها گم بشوند و روال پیگیری درخواست ها بهم ریخته می شد.

مزیت فوق العاده ای که اتوماسیون پیوست دارد این است که با ایجاد فرم های مختلف که با قابلیت عملیات بین سیستمی به نرم افزارهای مالی مرتبط می شود، می تواند اطلاعات را از اتوماسیون به سیستم های مالی، مخصوصا انبار و سیستم های خرید منتقل کند.


 نقاط قوت پیوست

ویژگی مثبت گروه نرم افزاری پیوست، داشتن تیم پشتیبانی خوب و قوی و بهره گیری از پرسنل و مدیرانی با سطح دانش فنی بالا است.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.