, گروه محصولات صرافی, گروه نرم افزاری پیوست

گروه محصولات صرافی

گروه نرم افزاری پیوست > محصولات ما > گروه محصولات صرافی
, گروه محصولات صرافی, گروه نرم افزاری پیوست

نرم افزار جامع اتوماسیون صرافی

مدیریت هوشمند و مکانیزه فرآیند صدور حواله ارزی

, گروه محصولات صرافی, گروه نرم افزاری پیوست

نرم افزار صرافی و خدمات ارزی TBES

جدیدترین سیستم صرافی پیاده سازی شده در صرافیهای کل کشور

, گروه محصولات صرافی, گروه نرم افزاری پیوست

نرم افزار صرافی و خدمات ارزی MBES

امکان یکپارچه سازی با اتوماسیون صرافی و آرشیو الکترونیک اطلاعات خریداران

گروه نرم افزاری پیوست با تکیه بر تجربیات طولانی خود در حوزه سیستم های مالی و نیز عملیات صرافی، اقدام به طراحی و توسعه سیستم نرم افزاری صرافی پیوست همسو و مطابق با استاندارد شماره ۱۶ حسابداری ایران در خصوص ورود ارزش های جاری در محاسبات مربوط به ارز و نیز دستورالعملها و توصیه های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در خصوص قوانین ضد پولشویی نموده است.
توسعه سیستم صرافی پیوست در دو ویرایش متمرکز که هر یک برخواسته از دو نوع تلقی متفاوت از ارز یعنی کالا و نقدینگی انجام یافته و هریک در حیطه کاربری خود مورد توجه متخصصین این حوزه بوده است. همچنین توجه ویژه ای به اتوماسیون عملیات ارتباط صرافی با مشتریان آنها از طریق سفارش گیری از طریق درگاه وب و گردش فرم های ویژه انها ، برای سرعت دادن به عملیات صرافی شده است.

صرافی عبارتست از عملیاتی که طی آن ارزش یک ارز به ارز دیگر تبدیل و تغییر می یابد. عمده ترین عملیات صرافی را می توان در تسعیر ارز و و معاملات بروات دانست. علت تغییرات ارز یا همان پول هر کشور ناشی از حوزه های تاثیرگذار همچون سیاست های پولی، مالی و تجاری هر کشور در تعامل با سیاست های خارجی و بین المللی می باشد. موضوع فعالیت صرافی و به تبع آن نرم افزار صرافی ، تمرکز بر انجام عملیات مربوط به تبادل ارز داشته و به تبع آن مدیریت در عوامل تعیین کننده تغییرات از حیطه ماموریت صرافی خارج می باشد.
امروزه صرافان به عنوان بازوان اقتصادی غیر دولتی نقش بسیار مهمی در تبادلات ارزی بین کشورها ایفا می کنند و با پیشرفت لحظه ها و علوم در این حوزه، استفاده از نرم افزارهای تخصصی صرافی به عنوان ابزار تسهیل و کنترل کننده کاملا الزامی شده است.

, گروه محصولات صرافی, گروه نرم افزاری پیوست

برخی از مشتریان حوزه صرافی

دیدگاه برخی از خریداران این حوزه

سوالی دارید ؟

به محض دریاف پاسخ یا تغییرات برای شما پیام اطلاع رسانی ارسال خواهیم کرد!

+ = Verify Human or Spambot ?