شرکت نرم افزاری سحاب پرداز

گروه نرم افزاری پیوست > خریداران  > داستان موفقیت  > شرکت نرم افزاری سحاب پرداز

شرکت نرم افزاری سحاب پرداز

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

حوزه فعالیت: 
تولید نرم افزار

وب سایت: www.sahab.ir
نرم افزارهای راه اندازی شده:  نرم افزار جامع مالی


درباره شرکت نرم افزاری سحاب پردازسحاب پرداز در سال ۱۳۹۳ تاسیس گردیده است . این مجموعه با تکیه بر طیف گسترده‌ای از تخصص‌های مربوط به داده‌محوری،‌ می‌تواند برای کلیه نیازهای داده‌ای سازمان‌ها وکسب‌وکارها راهکار ارائه کند. سحاب پرداز در هر سازمانی که در آن داده‌ و اشتیاق استفاده از آن وجود دارد تحول ایجاد می‌کند.

سحاب پرداز به عنوان شریک استراتژیک سازمان‌ها ، فناوری‌های داده را در قالب راهکارهایی حرفه‌ای و کارا ، در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد . با این کار تلاش می‌کند دنیایی بسازد که در آن تصمیم‌ها ، هوشمندانه‌ تر گرفته می‌شوند . سحاب پرداز ، امروز خانه بیش از ۱۸۰ نفر از بهترین متخصصان علم داده در ایران است . این متخصصان دانش‌ آموختگان بهترین دانشگاه‌های ایران و جهان هستند و در کنار هم برای داده‌محور کردن سازمان‌ها تلاش می‌کنند.
چالش اولیه

با گذشت زمان و ارتقاء شرکت و همچنین افزایش سطح مسئولیت های محول شده بر کارمندان ، برای استفاده دائمی از پیوست مصمم تر شدیم چرا که فقط پیوست بود که از عهده کارها و مسئولیت های سنگین برمی آمد و نرم افزار اصلی شرکت های بزرگ بود همچنین قبل از راه اندازی این نرم افزار فایل های ما روی اکسل قرار میگرفت و دو روز کامل وقت و انرژی ما صرف ورود اطلاعات و گزارش گیری میشد.

process

محیط کاربری ساده و روان

evaluation

گزارشگیری دقیق و به موقع

inventory

صرفه جویی در زماناگر بخواهم پیوست را تعریف کنم باید بگویم پیوست سیستمی است که در برابر هزینه های پرداختی که برای خرید آن می کنید، امکاناتی در اختیار شما قرار میدهد که ده ها بار با ارزش تر و کارآمدتر است.

جناب آقای میرمحمدجواد هاشمی

مدیر حسابداری شرکت سحاب پردازنقاط قوت نرم افزار

شرکت سحاب پرداز بیش از هفت سال است که از سیستم پیوست در راستای انجام هرچه دقیق تر فعالیت های سازمانی خود استفاده می کند و از این انتخاب بسیار خشنود و رضایتمند است.

نرم افزار حقوق و دستمزد بسیار عالی و کارآمد است چرا که قابل تغییر و اصلاح است و نیازهای یک شرکت دفتری ، که تمام پیچیدگی های حقوق ها و دستمزد ها را دارد را نیز تا حد زیادی پوشش میدهد و برطرف می نماید.

پیش فرض تعریف شده خود نرم افزار هم بسیار خوب و بدون نقص است.

ما ماژول بازرگانی را پارسال خریداری کردیم ولی شرایط استفاده از آن مهیا نشد تا ابتدای امسال که شروع به استفاده از این ماژول کردیم تا بتوانیم گزارشهای خرید و فروش فصلی را ثبت و ارسال کنیم و یا اظهارنامه های ارزش افزوده را راحت تر ارائه کنیم. از ابتدای امسال که مطابق سیستم بازرگانی پیوست پیش رفتیم و نیازهای اساسی شرکت را به کمک آن متوجه شدیم ، گزارش ها را خیلی راحت و در کوتاه ترین زمان ثبت و ارسال میکنیم و خروجی های به دست آمده بسیار دقیق و با جزئیات کامل است و این ویژگی، تجربه خیلی خوبی برای کاربر یک نرم افزار است.

یکی از اهداف شرکت سحاب پرداز در سال جدید ، بررسی نرم افزار تحت وب حقوق و دستمزد پیوست است تا به زودی این قابلیت هم به سیستم های سازمانی ما اضافه شود.
 نقاط قوت پیوست

پیوست نقاط قوت بسیاری دارد اما اصلی ترین آن ها از نظر من پشتیبانی عالی، متخصص و صبور با برخورد فوق العاده و بسیار پیگیر است به طوری که اگر برای نرم افزار مشکلی به وجود بیاید و یا در هنگام کار کردن با آن به موردی بربخورید، تیم پشتیبانی پیوست با هر روش ممکن درصدد حل مشکل شما برآمده و تا زمان برطرف کردن آن همواره با شما در ارتباط است و شمارا راهنمایی میکند.

قبل از ورود من به سحاب پرداز ، این مجموعه از بدو تاسیس از نرم افزارمالی پیوست استفاده می کرد. من به وفور اسم پیوست را میشنیدم به طوری که پیش از استخدام در سحاب پرداز به چندین شرکت بزرگ دیگر جهت استخدام و مصاحبه رفتم و در آن زمان کار با پیوست و تسلط بر آن یک امتیاز مثبت برای کارجویان بود و خب طبیعتا من بعد از ورود به اینجا از سیستم مالی این مجموعه که پیوست بود بسیار استقبال کردم و این حجم استفاده از پیوست در همه شرکت ها و رضایتمندی آن ها ، مرا به یادگیری این نرم افزار و کار با آن بسیار علاقه مند و ترغیب کرد.
| علت توسعه پیوست در شرکت نرم افزاری سحاب پرداز |

۱- عملکرد عالی در عین فراوانی داده ها

۲- تیم پشتیبانی عالی ، مسئولیت پذیر و خوش برخورد

۳- گزارش گیری های دقیق و سریع، بدون خطا و اشتباه

۴- صرفه جویی در وقت کارمندان
داستان های موفقیت بیشتر بخوانید…

[کل: ۱ میانگین: ۵]
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x