پشتیبانی پیوست

گروه نرم افزاری پیوست > خدمات ما > پشتیبانی پیوست

با توجه به توسعه و گسترش زیرساخت‏های ارتباطی و نهادینه شدن فناوری اطلاعات بعنوان یکی از الزامات مدیریتی در سازمان ها و موسسات، ارایه خدمات پشتیبانی نیز از این تحول برکنار نمانده و دیرگاهی است که شرکت‏های پیشرو همچون گروه نرم افزاری پیوست در برنامه ریزی ارائه خدمات پشتیبانی سهم قابل توجهی را به خدمات الکترونیک تخصیص داده اند. ویژگی اصلی این نوع از خدمات را می توان در سرعت بالای خدمت رسانی، قابلیت ردیابی دقیق و بهره مندی از عالی‏ترین سطوح تخصصی سازمان خدمات رسان دانست. درگذشته مهم ترین دل نگرانی مدیران در این نوع از خدمات متوجه تهدیدات فضای سایبری بود که امروزه با بکارگیری ارتباطات امن مبتنی بر فناوری‏های پیشرفته، ضرورت استفاده از خدمات الکترونیک توجیه پذیر شده است. ذکر این نکته سودمند می باشد که هر چند استفاده از ابزار ارتباط الکترونیک یک راهبرد مدیریتی در دستیابی به خدمات بلادرنگ با حفظ استاندارد‏های کیفی می باشد، با اینحال به مفهوم حذف کامل ارتباط حضوری کارشناسان نخواهد بود چرا که ارایه برخی از خدمات با حضور کارشناسان در محل سازمان خریدار مانند آموزش‏های حضوری و شفاهی از اثرگذاری بیشتری برخوردار است.

سامانه تیکت

یکی از عمومی ترین مصادیق خدمات الکترونیک بهره گیری از سامانه تیکتینگ بعنوان راهکار مطمئن و عمومی نزد شرکت‏های معتبر و پیشرو در جهان می باشد. با استفاده از ابزار تیکت، خریداران می توانند به مجرد مواجهه با اشکال، نقص فنی و یا طرح هر نوع پیشنهاد، اقدام به ثبت تیکت با جزئیات لازم نمایند. در واقع با ایجاد تیکت یک موجودیت با کد رهگیری یکتا به همــراه متن و مستندات درخواست در سیسـتم ثبت شده و بلافاصله در دست اقدام کارشناسان پشتیبانـی پیـوست قـرار می گیرد، از این پس هر نوع اقدام و پیگیری کارشناسان در مسیر رسیدگی به تیکت ایجاد شده، در سیستم ثبت و قابل ردیابی می باشد. براساس روال سازمانی، کارشناسان پیوست موظف به رسیدگی تیکت ها در کوتاهترین زمان ممکن و بازتاب مناسب اقدامات به سازمان مخاطب یا دارنده تیکت خواهند بود.

پایگاه دانش پیوست

پایگاه دانش

با توجه به گستردگی دامنه اطلاعات مورد نیاز در راهبری و کاربری بهینه سیستم‏ها که خود تا حد زیادی متاثر از سرعت تحولات و تغییرات نرم افزار در گذر زمان و در پاسخ به نیازهای متنوع کاربران می باشد، استفاده از مکتوبات و مکالمات جای خود را به ابزار الکترونیک همچون پایگاه دانش داده است. درج خردجمعی کارشناسان و دانسته ها وتجربیات کاربران در یک ساختار منسجم و قابل جستجو این امکان را فراهم نموده که پرسش‏ها و ابهامات مطروحه در شیوه‏های کاربری و راهبری سیستم ها را درکوتاهترین زمان جستجو و دریافت نمود. سامانه پایگاه دانش پیوست جهت اطلاع رسانی سریع، دقیق و موثر طراحی گردیده و روزانه بر غنای محتوایی آن افزوده میگردد.
لینک این سامانه در صفحه اصلی وب سایت پیوست در “پایگاه دانش” قرار دارد.

خدمات ریموت

این نوع از خدمات پس از برقراری ارتباط اولیه با کارشناسان پیوست، به فراخور نیاز کاری، توسط ایجاد کانال‏های ارتباطی و زیر ساخت مناسب ارائه خواهد شد. برقراری ارتباط ریموت را می توان حضور کارشناس در سایت خریدار به صورت مجازی تعبیر نمود، حضوری که چیزی از حضور فیزیکی کم نداشته و کارشناسان پشتیبانی را قادر ساخته تا به ارایه خدمات در کوتاهترین زمان بپردازند. استفاده از سرویس‏های نظیرRemote Desktop, AnyDesk و یا PRS با بهره گیری از بستر امن VPN، روش‏هایی است که برحسب مورد و متناسب با ساختار و سیاست‏های شبکه ای خریدار انتخاب می گردد. فارغ از نوع پروتکل انتخابی، پیش شرط برقراری خدمات الکتـرونیک وجود زیرساخت ارتباطی در بستر اینترنت/ اینترانت (شبکه ملی) و نیز ثبت تیکت توضیح دهنده درخواست خریدار باشد.

گروه نرم افزاری پیوست

برای انعکاس نقطه نظرات در قالب انتقاد و شکایت و نیز ارایه هر گونه پیشنهاد می توانید از صفحه “ارتباط با مدیر عامل” استفاده نمایید. دریافت مستقیم نقطه نظرات کاربران و خریداران تحت هر عنوانی که باشد فرصت مغتنمی است که مدیریت گروه نرم افزاری پیوست، از آن برای افزایش رضایتمندی خریداران بهره خواهد جست.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.